Szukaj
Szukaj
Dziś sobota, 17.03.2018

Kontrowersyjny uczestnik „Rolnik szuka żony 3” złamał regulamin? Jest komentarz stacji!

Uczestnicy Rolnik szuka żony 3


Marek z Rolnik szuka żony 3 złamał regulamin

Program Rolnik szuka żony od lat gości na antenie TVP 1 i jest niewątpliwie hitem ramówki stacji. Okazuje się, że każdą kolejną edycję ogląda jeszcze więcej widzów, niż poprzednią. Wszystko to za sprawą zmiany formuły, bo do rolników poszukujących żon dołączyła rolniczka, która zapragnęła mieć męża.

Zobacz: Kontrowersyjny uczestnik programu „Rolnik szuka żony 3” tłumaczy swój wybór: „Żadna by się nie zgodziła, by były dwie na raz”

Właśnie na antenie możemy oglądać trzecią edycję show. Wśród uczestników nie brakuje także tych kontrowersyjnych. Jednym z nich jest z pewnością Marek. Widzowie zapamiętali głównie bałagan w jego domu i grzyb na ścianie wtedy, gdy odwiedziła go kamera TVP. Marek nie dbał za bardzo o uczestniczki programu. Choć one zwracały mu uwagę, co do jego wyglądu czy braku chęci i zaangażowania w dbanie o gospodarstwo, on nic z tym nie zrobił. Ostatecznie wybrał jedną z kandydatek, aby spędzić z nią resztę życia. Zdecydował się na Anię i zrobił to niejako wbrew jej woli. Kobieta przyznała bowiem, że mówiła Markowi, aby jej nie wybierał. Potem mężczyzna udał się z rewizytą do domu Ani. Niestety tam okazało się, że para nigdy nie będzie razem, a Marek musiał wyjechać. Przed kamerami powiedział więc, że nie martwi się tym iż nie udało mu się z Anią, bo właśnie jedzie na randkę z kobietą, która napisała do niego prywatny list. Wielu uznało zatem, że złamał on regulamin.

Niczego takiego nie ma w regulaminie. Marek został odrzucony przez Anię, to zdecydował się nawiązać inny kontakt – mówi osoba z produkcji w rozmowie z Faktem

Oglądacie trzecią edycję programu Rolnik szuka żony?

Zobacz: Ale wpadka! Wiemy, które pary z „Rolnik szuka żony 3” przetrwają! Jeden z uczestników wygadał się…

Marek z Rolnik szuka żony 3 złamał regulamin

Marek z Rolnik szuka żony 3 złamał regulamin

Grzyb w domu Marka z Rolnik Szuka Żony 3

Grzyb w domu Marka z Rolnik Szuka Żony 3

Jesteś fanem programu Rolnik szuka żony?Komentarzy: 0


Dodaj komentarz
×