Szukaj
Szukaj
Dziś piątek, 23.02.2018

Nastoletnia córka Obamów przyłapana na namiętnych pocałunkach z chłopakiem i papieroskiem w dłoni! Wyciekło nagranie z telefonu! [WIDEO]

Malia Obama, córka Baracka i Michelle


Malia Obama całuje się z chłopakiem

Dzieci polityków i gwiazd nie mają lekko. Nawet nie będąc zainteresowane sławą, muszą się liczyć z zainteresowaniem mediów i tym, że w pewnym momencie przestają być anonimowe. Często dzieci znanych rodziców buntują się ubierając ekstrawagancko czy zachowując kontrowersyjnie, jakby chciały pokazać że mają prawo żyć po swojemu. I taką też deklaracją niezależności był wyjazd Malii Obamy na studia.

Malia zostawiła rodzinę i pojechała studiować na wymarzonym Harvardzie. Prezydentówna żyje tam sobie spokojnie, studiując i ciesząc się studencką sielanką, jednak czegokolwiek by nie zrobiła, budzi to zainteresowanie i pewnego rodzaju sensację. Dlatego kiedy przyłapano Malię na namiętnych pocałunkach z chłopakiem i paleniu papierosów, dla mediów była to nie lada rewelacja!

19-latka pojechała dopingować swoją drużynę na meczu futbolowym i w przerwach roześmiana paliła i całowała się z ukochanym. Wszystko nagrał jeden z czytelników amerykańskiego tabloidu TMZ.

Całowanie rozumiemy, ale papierosy to naprawdę wstrętny nałóg.

Ukochana córka Baracka i Michelle Obamów zamieszana w seks-aferę!

Życie córki Baracka Obamy po opuszczeniu Białego Domu przerodziło się w koszmar

Michelle Obama była postrachem Białego Domu! Świat poznaje jej prawdziwą twarzKomentarzy: 0


Dodaj komentarz
×