Szukaj
Szukaj
Dziś piątek, 23.03.2018

Małgorzata Rozenek nie ma lekko! Chciała pochwalić się przystojnym mężem, a fanki niemal pożarły ją żywcem! „Współczuję Twoim dzieciom”

Małgorzata Rozenek portal internetowy


Małgorzata Rozenek zaatakowana przez fanki na Instagramie

dzą. Bycie rozpoznawalnym, odnoszenie sukcesów, wspinanie się po szczeblach kariery i spełnianie swoich marzeń zawsze ma jakąś cenę. Niekiedy bardzo odczuwalną. Dla Małgorzaty Rozenek i Radosława Majdana ponad rok temu otworzyło się niebo – są zakochani, szczęśliwi, ich kariera nabrała takiego rozpędu, że trudno powiedzieć kiedy się zatrzyma, a życie rodzinne nigdy nie układało się lepiej. Mogłoby być perfekcyjnie gdyby nie… zawiść ludzi.

Perfekcyjna zawsze wzbudzała sporo kontrowersji. Są tacy, którzy ją kochają i tacy, którzy zazdroszczą jej do niezdrowego stopnia i nie przepuszczą żadnej okazji do tego, by wbić ślicznej Małgorzacie szpilę. Gwiazda na swoim Instagramie pochwaliła się zdjęciem, na którym wraz z Radosławem korzysta z chwili przerwy nad basenem podczas jednej ze swoich wypraw:

Na dachu świata… #IronMajdan – napisała krótko

Ktoś żartobliwie zauważył u Majdana garderobianą wpadkę:

Perfekcyjnie wyprasowany T-shirt ???

Jednak to komentarz jednej z internetowych „madek” podniósł ciśnienie wielbicielkom Perfekcyjnej:

A gdzie są twoje dzieci? Czy one cie widują? I to nie nazywa wychowanie?

Na szczęście Rozenek może liczyć na swoje fanki:

  • radzę zająć się swoim prywatnym życiem, zamiast wciskać swoje komentarze komuś kogo tak naprawdę się nie zna.
  • @m_rozenek miłego dnia. A komentarze…zawsze będą. A dzieci? ludziom się porostu w głowach nie mieści jak dzieci mogą żyć i co widzieć …
  • Twoje mają taką sfrustrowaną matkę, która rano zieje jadem na innych ludzi? współczuję Twoim dzieciom. bo dzieci Małgosi mają super życie o którym Tobie się pewnie nawet nie śniło..

Kogo jak kogo, ale Małgorzaty, która całe swoje życie i zawodowy harmonogram układa pod życie i obowiązki synów, nie sposób nazwać złą matką. Ktoś najwyraźniej nieźle się zagalopował.

Małgorzata Rozenek pręży seksowne, opalone ciało na tropikalnej plaży. Jej pełny biust niemal wyskoczył z bikini!

Zmysłowa Małgorzata Rozenek była bardzo grzeczna więc dostała czadowe kozaczki od św. Mikołaja!

Małgorzata Rozenek jest jak tornado! Właśnie dostała KOLEJNY program! Znamy szczegóły

Czy Radosław Majdan i Małgorzata Rozenek tworzą ładną parę?Komentarzy: 1


Gość | 8 grudnia 2017, 14:25

Ta kobieta jest żenujaca i dodatkowo te jej fanki broniące jej jak lwice. Śmieszne zjawisko instagramowe:)))) nie wiadomo czy śmiac się czy płakać.


Dodaj komentarz
×