Szukaj
Szukaj
Dziś piątek, 20.04.2018

Małgorzata Rozenek broni metody in vitro: „Dla mnie to normalne. Nie rozumiem kontrowersji”

Małgorzata Rozenek odejdzie z telewizji i zajmie się zawodem prawnika?


Małgorzata Rozenek o in vitro

W marcowym wydaniu miesięcznika PANI Małgorzata Rozenek wystąpiła na okładce i udzieliła obszernego wywiadu. Poruszyła w nim kontrowersyjny temat dotyczący in vitro, któremu sprzeciwia się Kościół. Wspomniała o tym, że swoje dzieci urodziła dzięki tej metodzie i nie widzi w niej nic złego.

Jeśli zostałam matką dzięki tej procedurze, to nie będę udawać, że jest inaczej. Po prostu. A już to, co się dzieje w ostatnich dniach… Nie tylko truskawki, ale też o bruzdach, o dzieciach Frankensteina. Kto powiedział o bruzdach? Ksiądz Franciszek Longchams de Berrier, człowiek, dzięki któremu dostałam się na studia doktoranckie. Wykładowca prawa kanonicznego, naprawdę wielka postać. I tym jednym zdaniem przekreślił moje wyobrażenie o nim. Długo nie mogłam się po tym podnieść – powiedziała gwiazda.

Ponadto gwiazda wyznała, że wciąż nie może zrozumieć, dlaczego tak wiele osób sprzeciwia się tej metodzie. W rozmowie z Małgorzatą Domagalik wyznała, że jest szczęśliwą mamą dwóch synów i jest wdzięczna lekarzom za ich nieocenioną pomoc:

Jestem ogromnie wdzięczna i będę to powtarzać do końca życia, lekarzom, którzy mi pomogli. Mam dwóch wspaniałych synów, którzy bez ich pomocy nie pojawiliby się na świecie. Są miłością mojego życia. Nadają mu sens. Nigdy nie miałam wątpliwości, związanych w tą metodą i nie rozumiem kontrowersji, jakie wzbudza.

A jakie jest wasze zdanie na temat metody in vitro? Zgadzacie się z Małgorzatą Rozenek?

Zobacz: Małgorzata Rozenek-Majdan pokazała zdjęcie z przystojnym mężczyzną i nie jest to Radosław Majdan. Komentuje gwiazda „Agenta 2”

Małgorzata Rozenek-Majdan na okładce miesięcznika Pani

Małgorzata Rozenek-Majdan o in vitro w wywiadzie dla „Pani”

Małgorzata Rozenek w sukni Balmain na wiosennej ramówce TVN 2017

Małgorzata Rozenek-Majdan o in vitro w wywiadzie dla „Pani”

Lubisz Małgorzatę Rozenek?Komentarzy: 3


GrzegWas | 26 lutego 2017, 21:11

odnośnie komentarza o księdzu: Ten komentarz umieszcza się pod wieloma artykułami portali internetowych lub osób publicznych, które opisywały wcześniej kontrowersyjne tematy związane z Kościołem. Intencja jest oczywista – nagłośnienie w skali ogólnopolskiej pomówienia księdza Mateusza, a nie chęć jego ‘’ratowania’’. Osiągnąłeś swój zamierzony cel, ale jego ostateczne efekty nie przyniosą Ci korzyści. Anonim podaje nawet nazwisko księdza i używa irracjonalnych określeń, typu ‘’święte stopy księdza’’ czy ‘’zbierzmy się z widłami pod Biedronką’’. Parafianie wierzą w mądrość Kościoła i wykażą cierpliwość w przeciwieństwie do autora komentarza. Do wyjaśnienia pomówień nie są potrzebne brukowce i szukające sensacji portale. A Ty, biedny anonimie, zawsze możesz liczyć na wybaczenie ze strony księdza Mateusza, a za jego pomocą nawet parafian. Modlimy się za Ciebie.


Gość | 22 lutego 2017, 13:11

Ratujmy księdza wikarego Mateusza Urdzele przed szkalującym jego święte stopy ministrantem! http://klodzko.naszemiasto.pl/artykul/ministrant-oksarza-wikarego-co-dzieje-w-parafii-w-klodzku,4021090,art,t,id,tm.html


Gość | 22 lutego 2017, 11:19

Matka z plastiku, dzieci ze szkła…


Dodaj komentarz
×