Szukaj
Szukaj
Dziś środa, 17.01.2018

Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan publikują te zdjęcia i wbijają kolejną szpilę Kubie Wojewódzkiemu

bez-nazwy-1


Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan po raz kolejny odpowiadają Kubie Wojewódzkiemu

Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan nadal toczą wojnę z Kubą Wojewódzkim i to na jego własne życzenie! Dziennikarz nie odpuszcza nawet, gdy para odpoczywa podczas podróży poślubnej.

Ostatnio Wojewódzki na swoim Facebooku umieścił archiwalne zdjęcia i nagłówki z gazet, dotyczące przeszłości Radosława Majdana. Zatytułował je „Projekt Dżentelmen”. Piłkarz miał kiedyś nieprzyjemności z dziennikarzem jednego z dzienników, co nie skończyło się wtedy dla niego dobrze. Jednak to naprawdę historia, bo zdjęcia i nagłówki pochodzą z 2008 roku. Jak wiadomo ludzie się zmieniają a Majdan przy Małgosi wyciszył się i stał się bardzo rodzinny.

Publikacja Kuby miała chyba odwrotny efekt niż przewidywał, bo posypała się na niego w komentarzach kolejna fala hejtu. Są jednak tak dosadne, że nie będziemy ich tu przytaczać.

Małgosia postanowiła odpowiedzieć. Jednak z typową dla siebie klasą i stoickim spokojem, bez zbędnego wdawania się w dyskusję. Na zdjęciu widać ją, Radosława i młodszego syna Tadzia we wnętrzu samolotu, w którym zajmują luksusową klasę pierwszą. Prawdopodobnie ich urlop dobiega już końca.

W tym samym czasie gdy zdesperowany Kubuś przeszukiwał archiwa😂😂😂 Photo by Staś Rozenek

Fani Małgosi w pełni popierają jej stanowisko.

Nie komentuje postów na insta ani fejsie. Tym razem zrobię wyjątek- ze swojego doświadczenia wiem, ze jak sie czegoś szuka grzebie wyciąga poniża itp. To znaczy ze boli ze nie podoba sie ze to ostatnia deska ratunku… tak wiec- Olać to. Nie reagować robić swoje Jesteście mega fajni!

 

Niektorzy sa za Bardzo Szarzy i zajmuja sie innych życiem;) Kazdy Ma Przeszlosc-Kazdy Ma Przyszlosc -Ale Zyjemy W Teraźniejszosci ;)) – to tylko niektóre z komentarzy

Jej mąż jednak nie pozostawił sytuacji bez swojego stanowiska i też napisał na swoim profilu coś od siebie.

Kubuś bekso przestań się już mazać

Na całe szczęście chociaż para Rozenek – Majdan ma w całej tej sytuacji sporo dystansu i potrafią podejść do tego z humorem i bez spięcia. Tak trzymać!

Zobacz: Kuba Wojewódzki uderza w Małgorzatę Rozenek i „Azja Express”!

Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan odpowiedzieli Kubie Wojewódzkiemu

Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan odpowiedzieli Kubie Wojewódzkiemu

Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan odpowiedzieli Kubie Wojewódzkiemu

Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan  luksusowych wnętrzach samolotu

Małgorzata Rozenek vs Kuba Wojewódzki – kogo bardziej lubisz?Komentarzy: 6


Gość | 12 listopada 2016, 21:12

chciałbym, aby sztuczna i prosta rozenek zniknęła z jakichkolwiek wiadomości! jest żenująca z tym prostackim bramkarzem który ma tylko wykształcenie zawodowe!!! prostak!!!ale trafił swój na swego ,pusta lala i zawodowe wykształcenie łysola


Gość | 12 listopada 2016, 21:04

rozenek ,niestety, za wszelka cenę ciągnie do mediów, niech zajmie si,e wychowywaniem synków z in vitro, wiadomo jest ,że nie jest lubiana z farbowanym ,tylko bramkarzyną…cofneła sie o 100 lat! ma prostackiego kolesia, który nie ma wykształcenia


Gość | 7 listopada 2016, 23:42

Kaczoruk i Wojewódzki próbują zrobić tylko wokół siebie szum i to im się udaje. Nie liczy się dla nich w jaki sposób. Oboje są siebie warci. Dotarcie do celu po trupach.


Gość | 6 listopada 2016, 23:14

Jastrzębska nas zamęczy na śmierć tą parą, która tak naprawdę nie jest kimś istotnym. Ona zwykła prezenterka, on emerytowany bramkarz. No i co dalej? Z czego tu co najmniej od sierpnia robi się wielkie halo? Zwyczajna nuda i już,


Gość | 6 listopada 2016, 19:15

Ta para juz przesadza z narzucaniem siebie. Nie dokonali w zyciu niczego istotnego. To wydmuszki. Jastrzebska sie widze zachlysnela takimi osobami ostatnio …


majka | 6 listopada 2016, 18:04

Uważam,że zamieszczanie takich zdjęć ,bez względu na okoliczności,jest niepotrzebne.To okradanie siebie samego z prywatności,sztuczny i pretensjonalny kicz.


Dodaj komentarz
×