Szukaj
Szukaj
Dziś niedziela, 25.02.2018

Maja Bohosiewicz ostro skrytykowana przez jedną z dziennikarek. „Gdzie jest granica?”

Maja Bohosiewicz


Maja Bohosiewicz skrytykowana za weekend bez dzieci

Maja Bohosiewicz niewiele ponad miesiąc temu kolejny raz została mamą. Domowe ognisko powiększyło się o córeczkę Leonię, a szczęśliwa para nie posiada się ze szczęścia – dwójka maluchów na pewno daje się aktorce we znaki, ale gwiazda nigdy nie była tak szczęśliwa. Chętnie dzieli się zdjęciami dzieci i opowiada o swoim życiu na Instagramie, a fani kochają jej poczucie humoru i swobodne podejście do macierzyństwa. Tym razem znalazła się jednak pod ostrzałem krytyki. Za co? Za romantyczny wyjazd z mężem do Maroka. Bez dzieci.

Maja Bohosiewicz nastawia fanów przeciwko swojemu partnerowi? „Nie czytajcie tych oszczerstw!”

Na swoim profilu Maja pochwaliła się uroczym zdjęciem z ukochanym i wyznała, że porwał ją na romantyczne sam na sam do egzotycznego kraju. Pociechy pary zostały pod czujną, troskliwą opieką babci, ale to nie wystarczyło jednej z dziennikarek, która ostro skrytykowała aktorkę na jej profilu:

Dzisiaj pytam siebie (was też w sumie), gdzie jest granica? Czy miesięczne dziecko zostawiłybyście na cztery dni, bo wasz mąż, ojciec waszych dzieci, zrobił wam prezent, żebyście odpoczęły? Znajoma powiedziała: „To wbrew biologii”, kurczę no, myślę podobnie. Próbuję wyobrazić sobie siebie zostawiającą miesięczne dziecko, takie maciupeńkie, zupełnie bezbronne, dla którego mam świadomość, że w tym momencie jestem cały światem – mój zapach, mój głos, moje bicie serca to wszystko, co zna i wie, że jest dla niego

Nie trzeba było długo czekać na odpowiedź Mai, której argumenty jak zwykle w prosty i dosadny sposób zbiły „przeciwniczkę” z pantałyku:

 Myślę, ze większe emocje to rozstanie wzbudza w nas niż w dzieciach… 😉 mała tylko je i śpi. Mały natomiast ma istny cyrk z babciami, które dają z siebie 200%

Bycie mamą to na pewno zupełnie nowe doświadczenie i niezwykłe przeżycie, ale czy naprawdę oznacza, że kobieta (żona, partnerka, matka) musi rezygnować z chwili dla siebie? Uważamy, że Maja nie zrobiła nic złego, a krótki urlop bez dzieci nie jest żadną zbrodnią. Jakie jest wasze zdanie na ten temat?

Maja Bohosiewicz nie wiedziała do jakiego programu przyszła? „Mam to po prostu w d…pie”

Maja Bohosiewicz skrytykowana za wyjazd bez dzieci

Maja Bohosiewicz skrytykowana za wyjazd bez dzieci

Maja Bohosiewicz - Wielki Testy Wiedzy o Jasnej Górze

Maja Bohosiewicz – Wielki Testy Wiedzy o Jasnej Górze

 

 

Czy podoba ci się imię córki Mai Bohosiewicz – LeoniaKomentarzy: 0


Dodaj komentarz
×