Szukaj
Szukaj
Dziś poniedziałek, 26.02.2018

Polska seksbomba rozpala zmysły Brytyjczyków! Nasza piękność w finale zagranicznego „Top Model”!

Magdalena Filipowska w finale "Top Model UK"


Magdalena Filipowska w finale Top Model UK

A to niespodzianka! Magdalena Filipowska, Polka mieszkająca od 3 lat w Wielkiej Brytanii ma szansę wygrać Top Model UK. Dziewczyna dotarła do finału i już niebawem będzie walczyła o główną nagrodę.

Do Wielkiej Brytanii przyjechałam 3 lata temu i moje początki nie były łatwe: brak znajomości języka, nowa kultura, brak rodziny i przyjaciół. Do tego zawsze byłam nieśmiała i brakowało mi jakiejkolwiek pewności siebie, gdyż pochodzę z wielodzietnej rodziny. Tak jak większość osób, która tu przyjeżdża, zaczęłam od pracy jako kelnerka, co dało mi możliwość utrzymania się i uczenia języka angielskiego. Pomimo trudności, nie przeszkadzało mi, aby się tutaj zaaklimatyzować i krok po kroku szłam do przodu, nie zważając na przeszkody – czytamy na łamach Faktu.

Magda ma 33 lata i na co dzień zajmuje się pisaniem bloga o modzie, urodzie i zdrowiu. Udział w programie i szansę na międzynarodową karierę modelingową Filipowska zawdzięcza w dużej mierze swojemu partnerowi. To właśnie on namówił ukochaną do wzięcia udziału w castingu do programu. Dodatkowo, chłopak Magdaleny jest fotografem, więc przed udziałem w reality-show dał dziewczynie porządną lekcję poruszania się przed obiektywem aparatu.

To on nauczył mnie pracy z kamerą i obudził moje poczucie pewności siebie. Dzięki niemu stałam się osobą, która uwierzyła w siebie i swoje możliwości. I pomyśleć, że jeszcze parę lat temu wstydziłam się, gdy ktoś chciał mi zrobić zdjęcia, nawet jeżeli była to jedna z moich sióstr czy brat – czytamy w tabloidzie.

Przypomnijmy, że finał Top Model 2018 Model Awards & Fashion Show już 6 i 7 kwietnia 2018 w Hilton Metropole w Londynie.

Trzymacie kciuki za Magdalenę Filipowską? Ma szansę zostać kolejną top modelką?

Piękna Olga Kaczyńska z „Top model” zaskoczyła swoim nowym wizerunkiem! Teraz wygląda jak młoda księżna Kate!

Fantastyczna fotografia. Paulina Papierska pokazała jak karmi piersią swojego miniaturowego przystojniaka!

Karolina Pisarek pochwaliła się romantycznym zdjęciem z ukochanym. Fanka ciężko zszokowana: „Przeoczyłam coś?!”

Czy oglądasz Top Model?Komentarzy: 3


Robert | 19 stycznia 2018, 23:23

Oj piękna słowiańska uroda , możemy być dumni


Gość | 18 stycznia 2018, 01:09

Super. Fajna dziewnczyna.


Ania | 17 stycznia 2018, 12:43

Jakaś taka przaśna


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

×