Szukaj
Szukaj
Dziś środa, 21.03.2018

To dopiero zdjęcie bez makijażu! Magdalena Cielecka z okazji urodzin pokazała jak wygląda po przebudzeniu i zszokowała chyba wszystkich

Magdalena Cielecka


Magdalena Cielecka bez make-upu!

Gwiazda serialu Belle Epoque znana jest z odważnych ról teatralnych i kinowych. Tym razem Magdalena Cielecka pokazała jaka jest waleczna na… Facebooku.

Z okazji 46. urodzin Cielecka opublikowała na FB swoje zdjęcie bez makijażu, filtrów i retuszu. Na fotce widać, że gwiazda ma lekko podkrążone oczy i drobne zmarszczki mimiczne. I to wszystko! Żadnych przebarwień, wyprysków czy bruzd – takiej cery mogłaby pozazdrościć Magdzie niejedna 20-latka.

Ale wrażenie robi nie tylko uroda aktorki, ale też jej mądry wpis opublikowany przy zdjęciu:

Dziś moje 46 urodziny. To ja. Tak wyglądam. Bez upiększeń, retuszu, filtrów. Taka jestem. Trochę już przeżyłam, wielu rzeczy dotknęłam, sporo ludzi spotkałam. ciągle liczę na więcej! I piękniej. Mądrzej. Życzę sobie dobrego, świadomego życia. Wrażliwości na innych i słabszych. Szacunku dla wartości. Nieustawania w dążeniu do prawdy. Ciekawości i rozwoju. Wolności i demokracji. Wspólnoty. Pokoju. Miłości. I nadziei, że to wszystko nastąpi – napisała Cielecka.

Do takich pięknych życzeń przyłączy się chyba każdy – i to niezależnie od wieku czy stanu cery. 😉

Maja Ostaszewska i Magdalena Cielecka opowiedziały o swojej wieloletniej przyjaźni: „Może to jest kwestia szczęścia” [WIDEO]

Magdalena Cielecka nazywa swojego partnera mężem! Wzięli cichy ślub?

Magdalena Cielecka wspomina swoje trudne dzieciństwo [WIDEO]

Czy podoba ci się Magdalena Cielecka bez makijażu?Komentarzy: 0


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

×