Szukaj
Szukaj
Dziś czwartek, 22.02.2018

Magda Gessler ma powody do świętowania! To dopiero wielki sukces

Magda Gessler 200 odcinek Kuchennych rewolucji


200 odcinek Kuchennych Rewolucji

Nie tylko Anna i Robert Lewandowscy mają dziś powód do radości! Magda Gessler, genialna restauratorka, świętuje emisję dwusetnego odcinka Kuchennych Rewolucji!

Siedem lat temu Magda Gessler udowodniła Polsce, że program telewizyjny o restauracjach wcale nie musi być nudny! TVN wyemitował pierwszy odcinek Kuchennych Rewolucji i jasnym stało się, że niepewny z początku pomysł okazał się być strzałem w dziesiątkę. Choć Magdę można albo kochać, albo nienawidzić, nie można jej odmówić jednego – zmieniła spojrzenie Polaków na kuchnię i dowiodła, że reality show tego typu sprzedaje się jak świeże bułeczki.

Gessler stała się nie tylko wyrocznią dla zagubionych niczym dzieci we mgle restauratorów, ale także terapeutą i prywatnym psychologiem dla uczestników. W Kuchennych Rewolucjach nie brakowało wzruszających momentów, incydentów o zabarwieniu kryminalnym czy skandalicznych zachowań. Nie tylko kontrowersyjnej prowadzącej.

Zobacz: Magda Gessler do właścicielki lokalu: „Ktoś, kto prowadzi restaurację naprawdę nie może tak wyglądać”. Dalej jeszcze mocniej

Zobacz: Restaurator z Sosnowca w poważnych tarapatach! „To jeden z lokali po Kuchennych Rewolucjach”

Królowa kuchni i TVN-u

Największym sukcesem Kuchennych Rewolucji okazała się… sama Magda Gessler. Kontrowersyjna, zwariowana i uposażona w cięty humor restauratorka zgromadziła rzeszę wiernych, oddanych fanów. Chętnie komentują jej zdjęcia i posty, a Magda równie chętnie na nie odpowiada.

Życzymy jej kolejnych dwustu odcinków, bo w końcu, co to za telewizja bez Kuchennych Rewolucji?

Zobacz: Magda Gessler o pojawieniu się informacji w mediach o śmierci Kuby Wojewódzkiego: „Nie ma lekko, jak ktoś robi świństwa, trzeba dać mu w łeb”

8. Magda Gessler - Ranking 50 najbardziej wpływowych Polek wg Wprost

Magda Gessler – 200 odcinek Kuchennych Rewolucji

Kolacja dla 4 osób z Magdą Gessler - ponad 10 tysięcy złotych

Magda Gessler, dwusetny odcinek Kuchennych rewolucji

Czy odwiedzasz miejsca polecane w „Kuchennych Rewolucjach”?Komentarzy: 2


Fretka | 5 maja 2017, 14:19

Świętowanie narodzin dziecka jest zdecydowanie piękniejsze i nadzwyczajne ! Wyjątkowe i niezapomniane ! Dające radość i uśmiech !


Gość | 5 maja 2017, 08:00

Kedzierzawa Zydowka.


Dodaj komentarz
×