Szukaj
Szukaj
Dziś poniedziałek, 19.03.2018

M jak miłość: Starski i Marysia nie będą parą! Producenci wpadli na dużo lepszy pomysł

Starski i Marysia, M jak miłość


Czy Marysia i Starski będą parą w M jak miłość?

Niedawno do obsady M jak miłość dołączył czarny charakter – Kamil Starski, który w krótkim czasie podpadł mieszkańcom Grabiny. Mężczyzna chce wykupić wszystkie ziemie, a to dlatego, że lata temu należało do jego rodziny. Jedną z niewielu osób, która ma dobry kontakt ze Starskim jest Marysia Zduńska. Na początku plotkowało się, że parę połączy płomienny romans, a ich historia miłości przypominać będzie tę znaną wszystkim miłośnikom bajki Piękna i bestia. Tymczasem producenci wpadli na dużo lepszy pomysł.

W nowych odcinkach M jak miłość, które zobaczymy od 8 stycznia 2018 roku, okaże się, że Starski tak naprawdę nazywa się Łagoda-Starski. Oznacza to, że łączą go więzy krwi z Marysią, której biologicznym ojcem był Zenon Łagoda, ówczesny partner Barbary Mostowiak.

Początkowo myśleliśmy z Małgosią Pieńkowską, która gra Marię, że scenarzyści będą prowadzili naszych bohaterów w stronę romansu, ale ta historia jest o wiele bardziej skomplikowana. Marysia nie pojawiła się w życiu mojego bohatera przypadkowo, bez powodu. Ten wątek jest zręcznie pisany, czekam z zainteresowaniem na scenariusze kolejnych odcinków – wyznał Radosław Krzyżowski w „Kulisach serialu M jak miłość”.

Czyli jednak będzie happy end

Zła wiadomość dla fanów „M jak miłość”. Serial znika z anteny

Rozedrgana z emocji Kasia Cichopek rozmawia ze swoją 4-letnią córką przez internet! Złożyła jej wzruszające życzenia urodzinowe!

M jak miłość: Dominika Ostałowska wraca do gry! Marta namiesza w związku Andrzeja i Magdy!

Czy oglądasz „M jak miłość”?Komentarzy: 0


Dodaj komentarz
×