Szukaj
Szukaj
Dziś poniedziałek, 19.02.2018

Wzruszające pożegnanie Andrzeja Młynarczyka w „M jak Miłość” [WIDEO]

M jak miłość. Pożegnanie Andrzeja Młynarczyka, Tomek Chodakowskie


Pożegnanie Andrzeja Młynarczyka na planie M jak miłość

Andrzej Młynarczyk zawsze będzie nam się kojarzył z postacią Tomka Chodakowskiego, jednak nie zapominajmy, że Andrzej grał również w innych produkcjach, takich jak „Oficer”, „Kryminalni” czy „Pierwsza Miłość”. Jednak po dziesięciu latach spędzonych na planie serialu „M jak Miłość” Andrzej uznał, ze musi iść dalej, rozwijać się i próbować nowych wyzwań. Widzowie przyjęli to z niedowierzaniem, koledzy z planu ze smutkiem, ale Andrzej podjął decyzję i nieodwołalnie pożegnał się z widzami.

Na wzruszającym filmiku zza kulis serialu widzimy jak wyglądał ostatni dzień aktora na planie, jak żegnała go ekipa i co on sam wzruszony mówił o dziesięciu latach pracy na planie popularnego serialu. Są wypowiedzi kolegów z planu między innymi Teresy Lipowskiej czy Basi Kurdej-Szatan, łzy i brak wiary w to, że to naprawdę się dzieje.

Zmiany są zawsze dobre! Powodzenia!

Wiemy już dlaczego Barbara Kurdej-Szatan znika z M jak miłość! Mamy jej oficjalny komentarz [WIDEO]

Gwiazdy M jak miłość pożegnały Andrzeja Młynarczyka

Gwiazdy M jak miłość pożegnały Andrzeja Młynarczyka

Pożegnanie Tomka Chodakowskiego w M jak miłość

Pożegnanie Tomka Chodakowskiego w M jak miłość

Czy oglądasz „M jak miłość”?Komentarzy: 1


Nooo | 12 września 2017, 22:51

No ja się w nim kiedyś kochałam. 😀 ehh. Jak ta Kurdej szatan to robi, ze tak wygląda? Dieta, iqgreen? czy co? Kurczę musze się chyba wziac za siebie bo to na nic tk non stop męczyć się z rozmiarem 42…


Dodaj komentarz
×