Szukaj
Szukaj
Dziś czwartek, 19.04.2018

Łamacz kobiecych serc Antonio Banderas wygląda nie najlepiej! Jest łysy i skrajnie wychudzony! Możecie go teraz nie rozpoznać!

Antonio Banderas w szpitalu


Antonio Banderas łysy jak kolano na premierze serialu o Picasso

Antonio Banderas uchodzi za jednego z najprzystojniejszych aktorów na świecie. Prawie każda kobieta podziwiała jego urodę, szczególnie gdy wcielił się w boskiego Desperado u boku zjawiskowej Salmy Hayek. Niestety lata lecą a amant ma już na karku 57 lat! Nadal gra w kasowych  filmach, jednak już nie wygląda tak zabójczo przystojnie.

Ostatnio zaskakująco odmieniony Banderas, pojawił się na premierze drugiej odsłony antologii Geniusz ukazującej wybitnego malarza Picassa, jako niepoprawnego kobieciarza, który w każdej ze swoich kochanek dostrzegał godne uwiecznienia na obrazie piękno. Niezwykłe życie malarza opowiada zrealizowany dla National Geographic właśnie 2 sezon antologii o podtytule Picasso.

Największą atrakcją serialu jest fakt, że w rolę dojrzałego wielkiego Picassa, wcielił się Antonio Banderas. Z  młodszą wersją artysty zmierzył się natomiast Alex Richa. Antonio Banderas do tej roli przygotowywał się bardzo długo i pieczołowicie. Jak widać efekt końcowy jest zaskakujący! Z przystojnego amanta zmienił się w łysego, bardzo chudego starszego pana – bardzo podobnego do Picassa.

Warto nadmienić, że mimo tego mało zmysłowego wyglądu, u boku łysego Banderasa nie zabraknie pięknych kobiet. Na ekranie pojawią się bowiem m.in. Clémence Poésy, Poppy Delevingne i Samantha Colley.

Kiedy premiera serialu z Banderasem

Geniuszowi Pabla Picassa będziemy mogli przyglądać się już od 24 kwietnia 2018 roku. Serial będzie liczył 10 odcinków, które wyemituje telewizja National Geographic w 171 krajach i 45 wersjach językowych.

Przypomnijmy jeszcze, że pierwszy sezon antologii Geniusz trafił na ekrany w kwietniu 2017 roku. Zaprezentowano w nim życie Alberta Einsteina. W wybitnego naukowca wcielił się wówczas Geoffrey Rush. Serial był nominowany do Emmy w 10 kategoriach, a jego pierwszy odcinek zgromadził 45 milionów widzów.  Czy Antonio Banderas jako ojciec kubizmu odniesie podobny sukces? Z pewnością już niebawem się o tym przekonamy.

 Zobaczcie jak boski Antonio zmienił się dla roli.

Wiadomo już, kto wcieli się w postać kultowego projektanta zmarłego tragicznie 19 lat temu. Gianniego Versace zagra…

Antonio Banderas trafił do szpitala! Gwiazdor ma poważne problemy ze zdrowiem

Antonio Banderas przerywa milczenie i szczerze mówi o swojej chorobie! Jak się czuje?

 

Lubisz kino hollywoodzkie?Komentarzy: 10


Gość wargol | 23 marca 2018, 16:40

Kolo jest chyba chory to są pierwsze oznaki wychudzenie kości policzkowe opadnięte i łysy oznaki HIV rak itp.


Gość | 23 marca 2018, 12:22

Super


Karolina | 22 marca 2018, 16:07

Rewelacja a nie ,, nie najlepiej”


Ja | 22 marca 2018, 15:32

Wygląda świetnie.


Gość | 22 marca 2018, 14:06

Świetnie wygląda i rzeczywiście podobny do Picassa. A jego głosem można się delektować zawsze


Gość | 22 marca 2018, 13:08

łysy jak kolano to nie widzieli mojego????


Gość | 22 marca 2018, 09:00

lysy to jest ten ktoremu w ogole wlosy nie rosna,natomiast Antonio Banderas ma tylko ogolona glowe ,na ktorej wyraznie widac ze ma odrost wlosow.Do tego,na swoj wiek wyglada calkiem normalnie .


Gośćgy | 22 marca 2018, 06:19

Uważam że wygląda dobrze.


Gość | 21 marca 2018, 23:06

No jakiś wychudzony to raczej nie jest, bez przesady nawet brzuszek wystaje do przodu ale to pewnie z głodu 🙁


Jamesmeeft | 21 marca 2018, 21:07

Chip Satış


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

×