Szukaj
Szukaj
Dziś poniedziałek, 26.02.2018

Kylie Jenner rozpętała wojnę jakiej u Kardashianów jeszcze nie było! Kris Jenner eksplodowała!

Kylie Jenner i Kris


Rodzina krytykuje Kylie Jenner po porodzie

Kto by pomyślał, że najmłodsza w klanie Kardashian-Jenner ma tyle silnej woli i samozaparcia, żeby postawić się całej rodzinie? Kylie w niedzielę pochwaliła się, że 1 lutego urodziła śliczną córeczkę. Młoda mama, która przez cały czas trwania swojej ciąży ukrywała się przed światem, dopiero po porodzie zdecydowała się podzielić z fanami tym, co działo się u niej przez ostatnie 9 miesięcy i pokazała film dokumentujący ten okres. Kylie zdradziła również, że jej córeczka otrzymała imię Stromi, zaś nazwisko odziedziczyła po tatusiu –  Webster.

Na łamach portalu Radar Online możemy przeczytać, że swoimi decyzjami Kylie rozpętała wojnę w rodzinie Kardashianów. Najbardziej oburzeni decyzjami 20-latki są jej rodzice – Kris i Caitlyn:

Cała rodzina Kylie uważa, że to imię jest niedorzeczne, ale Kylie to nie obchodzi. Ich zdaniem jest depresyjne i zupełnie nie pasuje do małej dziewczynki. Nie tylko Kris Jenner nienawidzi imienia Stormi – Caitlyn również się ono nie podoba! Kylie i Travis szukali imienia, które będzie oryginalne a propozycje, jakie dostała od swojej rodziny, kompletnie się jej nie spodobały. Dodatkowo, Kris Jenner załamała się, kiedy okazało się, że jej wnuczka nie będzie miała nazwiska Jenner.

W to ostatnie wierzymy i zastanawiamy się, jak to możliwe, że Kris dopuściła do takiej sytuacji?!

Kylie Jenner pokazała pierwsze zdjęcie córki! Zdradziła też jej imię!

Zarobki Kylie Jenner wystrzeliły w kosmos! Nie uwierzycie ile dostała za swoje kosmetyki. Tyle nie zarabia nawet Kim Kardashian!Komentarzy: 2


Gość | 9 lutego 2018, 16:23

Kolejny raz nie prawda


Gość | 9 lutego 2018, 13:59

Masakra.. ważne ze jej sie podoba


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

×