Szukaj
Szukaj
Dziś czwartek, 19.04.2018

Konflikt między Małgorzatą Rozenek i Kubą Wojewódzkim znów powraca na tapetę? Król TVN-u dosadnie skomentował „Iron Majdan”!

Małgorzata Rozenek odpowiada Kubie Wojewódzkiemu


Małgorzata Rozenek i Kuba Wojewódzki znów się kłócą?

Wygląda na to, że Małgorzata Rozenek i Kuba Wojewódzki nie potrafią żyć w zgodzie. Zaledwie chwilę po ostatniej, wielkiej medialnej kłótni para znów „drze ze sobą koty”. Od Azji Express między Królem TVN-u i Perfekcyjną panują naprawdę napięte stosunki, ale nic nie wskazuje na to by konflikt został w najbliższym czasie zamieciony pod dywan i zapomniany. Tym razem poszło o Iron Majdan.

Wojewódzki na swoim Facebooku udostępnił zdjęcie nagłówka z jednego z portali:

„Iron Majdan”ogląda średnio 947 tys. widzów. TVN liderem, ale program traci widzów

Mnie nie wypada komentować 😉
Ciekaw jednak jestem Waszego zdania. Dlaczego ?

k.

Przeciwnicy Małgorzaty natychmiast zamienili się w krytyków telewizyjnych i wyliczyli pod postem Kuby co nie podoba im się w programie. To najwyraźniej nie spodobało się Perfekcyjnej, bo kilka godzin później na swoim Instagramie również pochwaliła się jednym z nagłówków:

„Iron Majdan” liderem. TVN nokautuje konkurencję 16-49

Kochani, bardzo dziękujemy Wam za Waszą obecność w poniedziałki o 22.30 na antenie @tvn.pl Bez Was nie byłoby takiego sukcesu#ironmajdan#[email protected]

Nie trudno odgadnąć, że fani Rozenek rzucili się z gratulacjami i zachwalali program. Udało jej się podbić nawet serca hejterów:

  • Wynik byłby może jeszcze lepszy gdyby porę emisji zamienić z idiotyczna hipnoza Zdecydowani chętniej obejrzałbym w tym czasie IM
  • Pan Radek i Arystokratka. Jest moc!
  • Muszę coś napisać. Nigdy za Panią jako tą, którą znam z telewizji, nie przepadałam. Oczywiście to, jaki ktoś jest w rzeczywistości a jaki w tv nie ulega dyskusji… Bo na pewno w życiu codziennym jest Pani inną sobą, wśród bliskich. Jednak chciałam napisać, że mimo wielkiej niechęci do oglądania Pani w telewizji, internecie itp ten program jest naprawdę dobry. Gratuluję pomysłu na siebie, odwagi, determinacji i przede wszystkim wrażliwości. Liczę na kolejny sezon, mimo że ten się jeszcze nie skończył. 😉
  • Całkiem fajny program 🙂 myślałam, że będzie gorzej a jednak lubię Was oglądać.

Myślicie, że ten medialny pojedynek skończy się na tym etapie czy znów dojdzie do głośnej kłótni?

Kuba Wojewódzki nie odpuszcza Małgorzacie Rozenek! Jednym kliknięciem znokautował koleżankę z pracy?

Edward Miszczak skomentował konflikt Małgorzaty Rozenek i Kuby Wojewódzkiego. Zdradził nam finał sprawy [WIDEO]

Wyszły na jaw nieznane epizody z życia Kuby Wojewódzkiego i Małgorzaty Rozenek! A to niespodzianka!

Małgorzata Rozenek vs Kuba Wojewódzki – kogo bardziej lubisz?Komentarzy: 1


Gość | 22 marca 2018, 19:06

Mnie wydaje się, że ciągle prowokuje Rozenek. Zaczepia Renię, nie wiadomo za co, to Kuba jej broni. Co w tym dziwnego? Ale o co chodzi Rozenek to nie wiadomo.


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

×