Szukaj
Szukaj
Dziś środa, 21.03.2018

Co wydarzy się podczas gali Grammy 2016? Ujawniamy wszystkie niespodzianki. Oj, trochę ich będzie

Kto wystąpi na Grammy 2016?


Grammy 2016 – co się wydarzy?

Już za kilka godzin w Los Angeles rozpocznie się 58. gala rozdania nagród Grammy, które są nazywane muzycznymi Oscarami. Zeszłorocznym tryumfatorem ceremonii okazał się Sam Smith, który zdobył aż 4 statuetki. W tym roku najwięcej szans na zdobycie nagród ma Kendrick Lamar, który otrzymał 11 nominacji. Tuż za nim plasuje się Taylor Swift i The Weeknd, których nominowano w siedmiu kategoriach.

Zobacz: Wszystkie nominacje do Grammy 2016! Pełna lista gwiazd walczących o nagrodę

Kto wystąpi na Grammy 2016?

Dzisiejsza gala będzie obfitowała w występu wielu popularnych artystów. Na głównej scenie zaprezentują się między innymi Adele, Maroon 5, Justin Bieber, Ellie Goulding, Alice Cooper, Pitbull, Skrillex, Little Big Town, Bruno Mars Meghan Trainor, Rihanna oraz Gwen Stefani, której występ prawdopodobnie przejdzie do historii muzyki. Wszystko za sprawą niecodziennego pomysłu artystki, która w trakcie swojego wykonania chce nakręcić pierwszy na świecie teledysk zrealizowany na żywo. Wokalistka zaprezentuje piosenkę Make Me Like You z nowego solowego materiału, pierwszego od 10 lat.

Na uwagę zasługują także specjalne występy honorujących artystów, którzy zmarli w ostatnim czasie: Lemmy’ego Kilmistera, B.B. Kinga, Glenna Frey’a oraz Davida Bowiego, którego w muzycznym wspomnieniu przypomni sama Lady Gaga. Wokalistka przyznała, że piosenkarz był dla niej jednym z najważniejszych źródeł inspiracji. Dzisiejszej nocy planuje go pożegnać wyjątkowym ośmiominutowym show, podczas którego wykona medley złożony z 10 piosenek.

Galę rozpoczeni

Kamery w nagrodach Grammy 2016

Nowością na tegorocznych Grammy będą małe kamery wbudowane w nagrody, którzy otrzymają artyści. Internauci na całym świecie będą mogli, dzięki oficjalnemu streamingowi, podejrzeć z bliskiej odległości, jak wyglądały reakcje zwycięzców w chwili odebrania nagrody i chwilę później. Statuetki zostaną przy wyjściu z gali wymienione na tradycyjne.

Występem-niespodzianką będzie gościnny udział Lauren Hill podczas występu grupy The Weekend.

Transmisja Grammy 2016 – o której i gdzie oglądać?

Relacja z czerwonego dywanu rozpocznie się około godziny 21 polskiego czasu. Następnie o północy zacznie się tak zwana pre-gala, w której zostanie rozdanych 70 nagród w mniej ważnych kategoriach. Galę właściwą z występami największych gwiazd będzie można śledzić od 2:00 za pośrednictwem oficjalnej strony ceremonii.

.Ellie Goulding - Grammy 2016

Ellie Goulding wystąpi podczas Grammy 2016

Suknia: Siriano. Lady Gaga na spotkaniu przed uroczystością wręczenia Oscarów 2016 (fot. ONS)

Lady Gaga odda hołd Davidowi Bowiemu

Czy śledzisz co roku galę Grammy?Komentarzy: 0


Dodaj komentarz
×