Szukaj
Szukaj
Dziś piątek, 23.02.2018

Wiemy, kto wygrał pierwszą edycję „Projekt Lady”. Tego nikt się nie spodziewał!

Kto wygrał Projekt Lady?


Kto wygrał Projekt Lady?

Za nami finał Projekt Lady! Po dwóch miesiącach walki o tytuł damy zwyciężczynią okazała się Patrycja Wieja. Urocza dziewczyna od początku robiła ogromne postępy w nauce zasad etykiety. Kilkukrotnie była pouczana przez mentorki i Małgorzatę Rozenek, ale każdą uwagę traktowała jako dobrą lekcję, z której szybko wyciągała wnioski.

W ostatecznym starciu Patrycja okazała się najlepsza. Na jej głowie zabłysła korona. Pojawiło się mnóstwo gratulacji od pozostałych uczestniczek i samej gospodyni. Dziewczyna nie ukrywała wzruszenia. Nic dziwnego. Przyjechała do programu jako zwykła, niewychowana dziewczyna, która w ogóle w siebie nie wierzyła. To właśnie w programie dzięki mentorkom zrozumiała, że wiara czyni cuda. W swojej przemowie nie zapomniała im za to podziękować.

Po ogłoszeniu wyników mentorki argumentowały swoją decyzję. To, co powiedziała jedna z nich na pewno na długo zapadnie w pamięć zwyciężczyni pierwszej edycji programu.

Pani Patrycja przeszła największą damą. Jestem pewna, że pozostanie damą do końca życia – powiedziała Irena Kamińska-Radomska

Gratulujemy! 🙂

Zobacz: Małgorzata Rozenek, mentorki i uczestniczki w finale „Projektu Lady”! [Galeria]

Kto wygrał Projekt Lady?

Kto wygrał Projekt Lady?

Która uczestniczka powinna wygrać Projekt Lady?Komentarzy: 0


Dodaj komentarz
×