Szukaj
Szukaj
Dziś czwartek, 22.03.2018

Księżniczka Charlotte zadziwiła nawet księcia Williama! To co wyczynia w pałacu zasługuje na brawa

Księżniczka Charlotte


Księżniczka Charlotte uwielbia tańczyć

Brytyjska rodzina królewska wzbudza na świecie niemałe zainteresowanie. Są zresztą fenomenem, bo choć Anglia nie jest jedynym krajem, w którym wciąż niepodzielne rządy sprawuje monarchia, tylko rodzina królowej Elżbiety II skupia na sobie wszystkie oczy. Ich popularność jest zaskakująca, ale wcale nie maleje z czasem – wręcz przeciwnie. Trzecia ciąża księżnej Kate i ślub księcia Harry’ego stanowią obecnie najczęściej poruszane tematy w mediach, choć ulubienicą tłumów jest księżniczka Charlotte.

Córka księcia Williama, młodsza siostra przyszłego następcy tronu księcia George’a to niezwykle charakterna panienka. Nie raz i nie dwa dała pokaz swojego mocnego charakteru w obecności fotografów, wszyscy twierdzą, że to ona rządzi na dworze – a nie, jak mogłoby się wydawać, jej babcia – a przy tym jest słodka jak cukierek. Mała złośnica jest prawdziwym oczkiem w głowie poddanych i całej rodziny. Przy okazji jest też najbardziej zajętym dzieckiem na świecie!

Oprócz lekcji w szkole, którą niedawno zaczęła, prywatnej guwernantki, która zajmuje się wpojeniem jej dobrych manier, zasad protokołu królewskiego i historii, którą musi znać każdy członek rodziny królewskiej, mała Charlotte gra w tenisa, uwielbia jeździć konno, uczy się trzech różnych języków i… kocha tańczyć!

Moja córka, Charlotte, uwielbia taniec. Mogłaby to robić bez przerwy, sam jestem zaskoczony jej umiejętnościami – wyznał książę William podczas ostatniego oficjalnego wyjścia.

Mała księżniczka na pewno będzie miała okazję, żeby popisać się swoimi umiejętnościami na ślubie swojego wujka i jego partnerki, Meghan Markle. Uroczystość odbędzie się 19 maja, a na początku tego samego miesiąca Charlotte skończy 3 latka!

Pozostaje nam tylko czekać na zdjęcia z wesela. Myślicie, że podczas sypania kwiatów u boku dzierżącego obrączki brata też będzie podrygiwała do rytmu razem z organami? 😉

3-letnia słodka księżniczka Charlotte zaliczyła pierwszą sesję zdjęciową w tym roku! Zdjęcia zrobiła księżna Kate

Katorga księcia Williama! Skarży się na George’a i Charlotte. Jego słowa komentują dziś wszyscy

Księżniczka Charlotte to lustrzane odbicie małej księżnej Diany! Porównajcie tylko te dwa zdjęcia

Śledzisz życie rodziny królewskiej?Komentarzy: 1


Gość | 13 marca 2018, 20:33

Podobna jest do babci Eli Fajniutka dziewczynka


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

×