Szukaj
Szukaj
Dziś niedziela, 18.02.2018

Księżna Kate nie zdołała tym razem ukryć brzuszka! Obcisły sportowy strój zdradził wszystko!

Księżna Kate z ciążowym brzuszkiem w Bond Primary School


Księżna Kate pochwaliła się ciążowym brzuszkiem

Ten czas musiał nadejść – księżna Kate jest w szóstym miesiącu ciąży, a jej brzuszek przestał współpracować z obszernymi płaszczami i próbami zamaskowania faktu, że ciąża przyszłej królowej Anglii jest coraz bardziej zaawansowana. Książę William i jego piękna żona, którzy cieszą się już dwójką potomstwa – książę George zaczął szkołę we wrześniu zeszłego roku, a księżniczka Charlotte w styczniu poszła do żłobka – już za kilka miesięcy powitają na świecie kolejną pociechę. Plotki głoszą, że ciąża księżnej Kate jest bliźniacza, co wzbudza jedynie większą radość wśród poddanych książęcej pary.

Mimo zaawansowanej ciąży, księżna Cambridge nie oszczędza się i często uczestniczy w oficjalnych wystąpieniach. Sama zaś, zwykle bez męża u boku, pełni swoje obowiązki na różnego rodzaju akcjach charytatywnych i spotkaniach z dziećmi. Niedawno odwiedziła jeden ze szpitali – londyński GOSH – który jest pod oficjalną kuratelą rodziny królewskiej od czasów królowej Wiktorii. Tym razem zaś wybrała się na zajęcia z wychowania fizycznego do Bond Primary School by pograć z dziećmi w piłkę i porozmawiać ze swoimi najmłodszymi poddanymi. Z tej okazji zdecydowała się na sportowy strój, porzucając eleganckie stylizacje na rzecz białej, krótkiej kurteczki, wygodnych butów i dresów. Ten look miał jednak jedną, poważną wadę – nie był w stanie zakryć ciążowego brzuszka, który Kate z taką pieczołowitością chowała przez ostatnich kilka tygodni.

Widać jak na dłoni, że jej brzuch zrobił się naprawdę duży i jest już pięknie zaokrąglony. Do rozwiązania mniej więcej trzy miesiące, ponieważ księżna ma urodzić w okolicach kwietnia – na miesiąc przed ślubem Meghan Markle i księcia Harry’ego, który odbędzie się w Windsorze.

Nie da się ukryć, że Kate w ciąży wygląda lepiej niż zwykle. Myślicie, że urodzi bliźnięta?

Wstydliwy sekret Meghan Markle wyszedł na jaw! Jej suknia z pierwszego ślubu to idealna KOPIA sukni księżnej Kate! Niezła wpadka!

Ciężarna księżna Kate niespodziewanie znalazła się w londyńskim szpitalu! Jej brzuch jest już bardzo widoczny!

Totalne zaskoczenie. Księżna Kate zdradziła czym uwielbia zajadać się księżniczka Charlotte

Śledzisz życie rodziny królewskiej?Komentarzy: 0


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

×