Szukaj
Szukaj
Dziś środa, 21.02.2018

Totalne zaskoczenie. Księżna Kate zdradziła czym uwielbia zajadać się księżniczka Charlotte

Ulubione jedzenie księżniczki CHarlotte


Ulubione danie księżniczki Charlotte

Księżna Kate nie oszczędza się w ciąży nawet odrobinę. Choć ukrywanie brzuszka przychodzi jej z coraz większym trudem, a pogoda nie zachęca do opuszczania pałacu Kensington, nic nie powstrzyma jej przed udaniem się na zaplanowane spotkanie. Tym razem odwiedziła  Great Ormond Street Hospital, w którym oficjalnie otworzyła nowy oddział dla dzieci. Nie jest to pierwszy raz, gdy rodzina królewska odwiedza GOSH, bo od lat są jego patronami. Bywała tam królowa Wiktoria, bywała królowa Elżbieta II i księżna Diana, wszystkie bardzo angażowały się w życie placówki.

Kate podczas wizyty dostała w prezencie od dwa misie dla księżniczki Charlotte i księcia George’a od jednej ze stałych bywalczyń szpitala, 9-letniej Avy.  Spędziła też sporo czasu na oddziale dziecięcym, rozmawiając z małymi pacjentami. Podczas jednej z rozmów chłopiec zaczął wypytywać ją o ulubione jedzenie. Wyznał, że sam lubi oliwki i makaron. Co na to Kate?

Gdy byłam mała, też jadłam bardzo dużo oliwek. A Charlotte uwielbia makaron – wyznała.

Jej śliczna córka, która na początku miesiąca po raz pierwszy poszła do żłobka i zrobiła prawdziwą furorę to nie tylko mała modnisia, ale również foodie! Nic w tym dziwnego, bo Charlotte od dziecka podróżuje z rodzicami po świecie i próbuje nowych smaków, a makaron to faworyt dzieci.

3-letnia słodka księżniczka Charlotte zaliczyła pierwszą sesję zdjęciową w tym roku! Zdjęcia zrobiła księżna Kate

Plecak księżniczki Charlotte wyprzedany w niecałą godzinę! Księżna Kate będzie się musiała zmierzyć z nie lada konkurencją!

Księżniczka Charlotte i książę George już są poliglotami! Mówią nie tylko w języku angielskim

Śledzisz życie rodziny królewskiej?Komentarzy: 0


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

×