Szukaj
Szukaj
Dziś niedziela, 18.03.2018

Katy Perry rzuca poważne oskarżenia w kierunku znanej wokalistki!

Katy Perry


Konflikt dwóch gwiazd

Katy Perry i Taylor Swift to wielkie diwy.  Każda z nich sprzedała mnóstwo płyt i ma miliony fanów na całym świecie. Wydawać by się mogło, że gwiazdy takiego formatu są zbyt zajęte pracą, by poświęcać czas na drobne złośliwości – okazuje się jednak, że prawda wygląda nieco inaczej.

Gwiazdy przerażone wybuchem po koncercie Ariany Grande. Taylor Swift, Selena Gomez, Katy Perry

Wojna między paniami zaczęła się kiedy Katy zatrudniła u siebie tancerzy Taylor. Ta w odwecie rozpoczęła współpracę z Maxem Martinem – artysta tworzył z nią hitowe Bad Blood i tak się składa, że jest bliskim współpracownikiem Perry.

W ostatnim wywiadzie z Jamesem Cordenem Katy skomentowała rozmowę z dziennikarzem magazynu NME, w której powiedziała, że ma wrażenie, że „Taylor próbuje zniszczyć jej postać w piosence Bad Blood„:

Nikt nie zapytał o moją wersję tej historii a wiadomo, że są trzy strony każdej opowieści: jedna, druga i prawda. (…) Nie jestem Buddą, różne rzeczy mnie irytują. Chciałabym umieć zawsze nadstawić drugi policzek, ale nie dam się rozstawiać po kątach. Zwłaszcza jeśli ktoś próbuje zniszczyć moją postać za pomocą małych dziewczynek (fanek)! To nie w porządku”

W dalszej części rozmowy z Perry przyznała jednak, że żaden z jej współpracowników nie ma obowiązku donoszenia jej o wszystkim, co robi i nie musi się tłumaczyć ze współpracy z innym artystą.

Dorosłe kobiety a takie dziecinne problemy!

Jak mieszka Taylor Swift? Ale luksusy!

Katy Perry - BRIT Awards 2017

Katy Perry – BRIT Awards 2017

Taylor Swift w młodzieżowej stylizacji

Taylor Swift w młodzieżowej stylizacji

 

Słuchasz muzyki Taylor Swift?Komentarzy: 0


Dodaj komentarz
×