Szukaj
Szukaj
Dziś piątek, 23.03.2018

Anna Lewandowska nawet w samolocie robi z Klary modelkę! Zdjęcie jest przeurocze!

Anna Lewandowska i Klara


Klara Lewandowska w samolocie

Ania Lewandowska coraz częściej pokazuje Klarę na zdjęciach. Nadal są to fotki tyłem, albo bokiem, ale Ania nie trzyma swojego życia prywatnego w tajemnicy i chętnie dzieli się z fankami tym, co u niej słychać. Ostatnio Ania zwierzała się swoim internautom, że zamierzają z córeczką spędzić cały dzień na przytulaniu, co wywołało falę komentarzy – niektóre internautki zazdrościły dziewczynom możliwości spędzenia całego dnia w ten sposób, inne twierdziły, że przecież nie ma potrzeby ogłaszać tego na Instagramie.

Ania jednak nie przejmuje się hejterami, zwłaszcza, że wie ile osób czeka żeby zobaczyć twarz córki najbardziej znanej trenerki i najbardziej znanego piłkarza. Tym razem podzieliła się zdjęciem ze wspólnej podroży z Klarą. Dziewczynka zagląda w okno samolotu, a podpis głosi:

☀️✌?️Łapmy chwile i zatrzymujmy je ✨

Udanych wojaży, dziewczyny!

Anna Lewandowska w fenomenalnej jesiennej stylizacji! Pokazała piękną zmysłową bieliznę!

Klara Lewandowska w samolocie

Klara Lewandowska w samolocie

Anna Lewandowska pozuje z małą Klarą

Anna Lewandowska pozuje z małą Klarą

Pierwsze zdjęcie Anny Lewandowskiej z córką Klarą

Pierwsze zdjęcie Anny Lewandowskiej z córką Klarą

Jesteś fanką / fanem Anny Lewandowskiej?Komentarzy: 2


Gość | 26 września 2017, 11:00

Jeśli tak bardzo by im zależało na prywatności dziecka to nie pokazywałaby w ogóle Klary i żadnej jej części ciała. A tak tutaj rączka tutaj nóżka tam ucho. Niby nie chcemy pokazać ale pokażmy co nie co aby lajki były i kasa za każdą odsłonę. Wiadomo że lada chwila będzie wypasiona okładka całej trójki ale czekają bo mają z tego kasę póki co. Biznes to biznes!!!


Gość | 26 września 2017, 09:13

Wiadome jest że Ania za każde opublikowane zdjęcie dostaje niezłą kase. No nie oszukujmy się tak to działa wrzuca co chwilkę coś a to z częściami ciała córki a to ze swoimi strojami. Dostaje kasę za reklamę ubrań i pewnie chce ugrać jak najwięcej zanim już oficjalnie pokażą twarz Klary w jakimś tanim pisemku. Za wszystkim stoi jak zwykle kasa przykre jest że nawet na własnym dziecku nie potrafią nie powstrzymać aby nie zarabiać.


Dodaj komentarz
×