Szukaj
Szukaj
Dziś niedziela, 18.02.2018

Anna Lewandowska zdradziła jaką zabawkę najbardziej lubi mała Klara. Wiemy gdzie ją kupić i ile kosztuje!

Anna Lewandowska pokazała ulubioną zabawkę Klary Lewandowskiej


Klara Lewandowska uwielbia pluszową Myszkę Minnie

Każde z nas miało kiedyś swoją ulubioną zabawkę. Ołowianego żołnierzyka, pluszowego misia, figurkę ulubionego bohatera czy kolorową piłkę. Jaka jest ulubiona zabawka Klary Lewandowskiej? Wszystko wyszło na jaw przypadkiem! Anna Lewandowska pochwaliła się zdjęciem walizek – i fantastycznych nóg – na InstagramieFanki gwiazdy zwróciły uwagę na jej nowe buty i… pluszową Myszkę Minnie, wystającą z małej torby zawierającej najprawdopodobniej rzeczy córeczki trenerki.

Pluszowa, sympatyczna mysz z różową kokardą towarzyszy dzieciom od lat. Jest przyjaciółką Myszki Mickey i jedną z najpopularniejszych postaci z różnorodnego uniwersum bajek najsłynniejszego na świecie studia tworzącego bajki dla najmłodszych. Ulubiona zabawka Klary, bez której najwyraźniej nie sposób ruszyć się z domu, jest nie tylko śliczna i niezwykle przyjemna w dotyku, ale również interaktywna co oznacza, że dbający o rozwój córki Lewandowscy nawet zabawki wybierają z ogromną uwagą. Myszka pomoże Klarze nie tylko zasnąć, ale również będzie stymulowała jej rozwój!

Ile kosztuje taka przyjemność? Zabawkę można znaleźć w Smyku, obecnie jest na wyprzedaży i kosztuje niecałe 90 złotych. To bardzo mało jak na tak „wypasioną” maskotkę, a każda dziewczynka na pewno będzie nią zachwycona!

Rozczulające zdjęcia Roberta Lewandowskiego z małą Klarą rozgrzewają lepiej niż ciepły koc. Tyle szczęścia na raz!

Klara Lewandowska jest bardziej podobna do Roberta czy do Ani? Wszystko już wiadomo!

Anna Lewandowska pochwaliła się uroczym, rodzinnym zdjęciem. Razem z Klarą i Robertem oddają się swojemu hobby!

Czy podoba Ci się imię córki Lewandowskich – Klara?Komentarzy: 0


Dodaj komentarz
×