Szukaj
Szukaj
Dziś czwartek, 22.03.2018

Rok temu „Lewy” strzelił tą piłką decydującego gola, a teraz to ulubiona zabawka Klary Lewandowskiej! Musicie zobaczyć to urocze zdjęcie!

Klara Lewandowska z piłką Roberta Lewandowskiego


Klara Lewandowska bawi się piłką Roberta Lewandowskiego

Ostatni rok był dla Anny Lewandowskiej i Roberta Lewandowskiego bardzo wyjątkowy. To właśnie rok temu Robert ogłosił podczas meczu, że jego żona spodziewa się dziecka – trenerka była już wtedy w czwartym miesiącu, a fani oszaleli z radości. Wszyscy niecierpliwie wyczekiwali narodzin małej Klary Lewandowskiej, a media wciąż nie mają jej dosyć.

Robert podzielił się na swoim Instagramie pamiętnym zdjęciem, na którym z piłką pod koszulką wsadza kciuka do ust w charakterystycznym geście oznajmiającym, że jego partnerka jest w ciąży. Piłką, którą podpisał, strzelił podczas meczu decydującego gola. Na fotografii napisał „Rok temu”, a na kolejnym zdjęciu pokazał rzeczoną piłkę, by później, na fotografii podpisanej krótkim „Teraz” pokazać… Małą Klarę bawiącą się słynną piłką! Bardziej uważni zauważą, że obok autografu i daty, pojawiła się na niej również dedykacja od kochającego ojca dla uroczej córeczki.

Prawda, że to wzruszające?

Prawie 40-letnia Małgorzata Rozenek wbiła się w dziecięcą piżamkę w słodkie myszki! Wygląda prawie jak Klara Lewandowska!

Klara Lewandowska rośnie jak na drożdżach i jest prawdziwą pasjonatką piłki nożnej. To najsłodsze zdjęcie jakie dzisiaj zobaczycie!

Anna Lewandowska z Klarą szykują się do wigilijnego stołu! To będzie ich debiut!

Czy podoba Ci się imię córki Lewandowskich – Klara?Komentarzy: 1


Gość | 8 grudnia 2017, 13:57

W zasadzie to nie wiadomo do kogo jest podobna. Buzia jak puzon nadety, oczy jak chińczyk, łyse to małe, i jakieś rude. Nie wiem , może do babci Iwony jest podobna.


Dodaj komentarz
×