Szukaj
Szukaj
Dziś sobota, 21.04.2018

Niewiarygodne kulisy powstawania „Klanu”! Jeden z aktorów trafił aż do psychologa!

Klan obchodzi 20. urodziny


Klan świętuje 20. urodziny

22 września 1997 roku wystartował w TVP1 pierwszy odcinek kultowego już serialu Klan. Początkowo producenci i scenarzyści zakładali tylko 120 odcinków telenoweli, lecz plany uległy zmianie i do dziś powstało ich ponad 3 tysiące!

Klan jest produkcją, w której zaczynało wielu polskich aktorów m.in. Joanna Brodzik, Borys Szyc, Anna Dereszowska, Katarzyna Zielińska, Katarzyna Glinka, Joanna Moro, czy Antoni Pawlicki.

Dodatkowo hit TVP1 stał się pierwszym polskim serialem, wokół którego było wiele głośnych i skandalicznych rozstań z aktorami. Przypomnijmy m.in rezygnację Jana Wieczorkowskiego, który z hukiem rozwiązał umowę z producentami. A żeby tego było mało, swoją rezygnację argumentował brakiem ambicji produkcji i niskimi stawkami dla występujących gwiazd.

Ponadto, jak czytamy w magazynie Show, jedno odejście z serialu zakończyło się terapią u psychologa. Mowa tutaj o aktorce, która przez pierwsze 3 lata grała męską rolę, a dokładnie Jasia Rafalskiego, w którego wciela się teraz Paweł Grządziel.

Konsultacje psychologiczne były związane z tym, że dziewczynka nie wiedziała jakiej jest płci. Ze względu na to, że na planie hitu TVP1 ciągle wołano do niej „Jasiu”.

Agnieszka Kaczorowska wie jak się ustawić w życiu! Za godzinę lekcji tańca bierze…

Piotr Cyrwus i Anna Powierza, "Klan", 2007 r. (fot. AKPA)

Piotr Cyrwus i Anna Powierza, „Klan”, 2007 r.

''Klan'', fot: Facebook

”Klan”

Jerzy Kamas nie żyje

Jerzy Kamas nie żyje

 

Jesteś fanem/fanką „Klanu”?Komentarzy: 2


Mirellka2L | 25 października 2017, 12:08

Musze sie wam pochwalic w koncu zrzucilam wage – 8 kg. Przeszukalam chyba caly polski internet zeby znalezc cos na odchudzanie i znalazlam. Wpiszcie sobie w google: ranking srodkow odchudzajacych xxally


Mirellka2A | 25 października 2017, 11:33

Musze sie wam pochwalic w koncu schudlam – 5 kilo. Przeszukalam chyba caly polski internet zeby znalezc cos na odchudzanie i znalazlam. Wygoglujcie sobie: ranking srodkow odchudzajacych xxally


Dodaj komentarz
×