Szukaj
Szukaj
Dziś środa, 21.03.2018

Wyciekła pierwsza sesja Kim Kardashian! To naprawdę ona?

Kim Kardashian


Kim Kardashian młoda w gazecie „Barbie”

Kim Kardashian od napadu w Paryżu ma słaby okres – załamanie nerwowe męża, problemy z przeprowadzką, oskarżenia o romanse, kryzys w rodzinie, kryzys w małżeństwie… no masakra. Celebrytka dużo podróżuje, zazwyczaj męża przy niej nie ma, a krążą plotki, że Kris Jenner jest wściekła na Kanye za rujnowanie kryształowego wizerunku uroczej rodzinki.

W związku z tym biedna Kim zdecydowanie mniej się udziela publicznie, wrzuca mniej zdjęć, chodzi na mniej imprez, a fotki które wrzuca to głównie dzieci, rodzina i piękne widoczki. Dlatego być może wrzuciła właśnie na snapczata filmik, w którym z rozrzewnieniem przegląda stare wydanie magazynu dla dziewczynek „Barbie”, w którym po raz pierwszy ukazały się jej zdjęcia! Kim ma na nich 7 lat, jest przesłodka i ma wielką białą kokardę we włosach, stoi z koleżankami i siostrami, a nagłówki brzmią „I love L.A.”.

Biedna dojechana rzeczywistością Kim wspomina beztroskie lata bez problemów z mężczyznami, stresu związanego z popularnością i bez rywalizacji o lajki… Też tęsknimy za tymi latami. „Ejtisy” były super!

Zobacz: Kim Kardashian ma nową fryzurę! Odmieniona gwiazda zapowiada powrót

Pierwsza sesja Kim Kardashian z 1988 roku w BARBIE

Pierwsza sesja Kim Kardashian z 1988 roku w BARBIE

Kim Kardashian w wieczorowej kreacji

Kim Kardashian w 2017 roku

Czy lubisz Kim Kardashian?Komentarzy: 0


Dodaj komentarz
×