Szukaj
Szukaj
Dziś niedziela, 18.03.2018

Tamara Arciuch dopiero co urodziła, a już wraca do pracy?! „Uznała, że przywożenie Nadii na plan…”

Tamara Arciuch urodziła córkę


Kiedy Tamara Arciuch wróci do pracy?

W polskim show biznesie trwa prawdziwy baby boom. Mamami niedawno zostały Paulina Sykut czy Natalia Kukulska. W ciąży jest z kolei Anna Lewandowska. Niedawno informowaliśmy, że dziecko urodziła aktorka znana z serialu Klan – Magdalena Górska. 

Zobacz: Magdalena Górska urodziła. Znamy płeć i imię dziecka 

Swoje kolejne dziecko powitała na świecie Tamara Arciuch. Aktorka urodziła córkę. Wiemy już, że dziewczynka otrzyma imię Nadia. Zarówno Arciuch, jak i jej ukochany Bartek Kasprzykowski chętnie chwalą się zdjęciami z córką. Okazuje się, że sielanka w życiu aktorki nie zostanie przerwana tak szybko. Arciuch nie wróci bowiem od razu na plan Drugiej szansy.

Tamara nie pojawi się na planie w tym sezonie. Chce nadal opiekować się córeczką, która wymaga częstego karmienia. Uznała, że przywożenie Nadii na plan do karmienia nie ma sensu, bo nie można zrobić przerwy w środku sceny, a nie chce, żeby dziecko płakało głodne w kamperze. I to w taki mróz. Tamara zostaje więc w domu na macierzyńskim – zdradza Super Expressowi jedna z osób pracujących przy produkcji serialu TVN 

Taka postawa jest godna pochwały!

Zobacz: Paulina Sykut pokazała urocze zdjęcie ze spaceru z córką. Fani zachwyceni!

Tamara Arciuch na Sephora Trend Report 2016!

Tamara Arciuch wróci do pracy po ciąży?

Ciężarna Tamara Arciuch na balu Fundacji TVN 2016. Zdjęcia stylizacji

Dziecko Tamary Arciuch

Czy dzieci gwiazd mają w życiu łatwiej?Komentarzy: 0


Dodaj komentarz
×