Szukaj
Szukaj
Dziś środa, 21.03.2018

HOT! Khloe Kardashian oficjalnie POTWIERDZIŁA ciążę! Pokazała PIERWSZE zdjęcie pięknie zaokrąglonego nagiego brzucha!

Khloe Kardashian będzie miała synka


Khloe Kardashian potwierdziła, że jest w ciąży

Po tygodniach niepewności, spekulacji i debat nareszcie świat usłyszał prawdę z ust samej Khloe Kardashian – piękna celebrytka oficjalnie potwierdziła, że ona i jej partner spodziewają się pierwszego dziecka! Do pełnego emocji, poruszającego oświadczenia dodała urocze zdjęcie ciążowego brzuszka, podtrzymywanego przez nią i Tristana Thompsona!

Spełnia się moje największe marzenie! Będziemy mieli dziecko! Czekałam tak długo, zastanawiałam się, ale Bóg od początku miał plan. Wiedział co robi, a ja po prostu musiałam mu zaufać i być cierpliwa. Czasem wciąż nie mogę uwierzyć, że nasza miłość stworzyła życie. Tristan, dziękuję Ci za kochanie mnie w taki sposób. Dziękuję, że traktujesz mnie jak królową! Dziękuję, że nieustannie sprawiasz, że czuję się piękna, ale przede wszystkim dziękuję Ci za to, że zrobiłeś ze mnie MAMUSIĘ. Dzięki tobie to doświadczenie jest jeszcze bardziej magiczne niż sobie wyobrażałam. Nigdy nie zapomnę jak cudowny byłeś przez cały ten czas. Dziękuję, kochanie, za obdarowanie mnie takim szczęściem!

Dziękuję wszystkim za wyrazy miłości i pozytywne wibracje. Wiem, że długo milczałam, ale chciałam utrzymać te cudowne chwile w prywatności, między członkami mojej rodziny i najbliższymi przyjaciółmi tak długo, jak to tylko możliwe. Cieszyć się tymi cennymi momentami w wąskim gronie. Dziękuję za zrozumienie. Jestem wdzięczna, podekscytowana, zdenerwowana, przeszczęśliwa i wystraszona jednocześnie. Ale to najlepsza mieszanka uczuć, jakiej doświadczyłam w życiu

Pozostaje jedynie pogratulować!

Baby shower Khloe Kardashian jeszcze bardziej spektakularny niż u Kim! Poród też będzie w gwiazdorskim stylu!

Ciężarna Khloe Kardashian w ogóle nie przypomina siebie! Co się z nią stało?!

Świąteczna sesja Kardashianów, a w niej Khloe Kardashian w ciąży! Pozuje na pierwszym planie!

Która Kardashianka wygląda lepiej – Kim czy Khloe?Komentarzy: 0


Dodaj komentarz
×