Szukaj
Szukaj
Dziś poniedziałek, 19.02.2018

Khloe Kardashian zniknie z show-biznesu? W ostatnim wywiadzie opowiedziała o dużych zmianach

Khloe Kardashian i Tristan Thomspon są parą


Khloe Kardashian i Tristan Thompson zamieszali razem

Khloe Kardashian nigdy nie miała za dużo szczęścia w miłości, kilka przelotnych romansów i jeden uzależniony od narkotyków mąż. Dopiero kiedy zakończyła toksyczne małżeństwo poznała Tristana Thompsona, koszykarza drużyny Cleveland Cavaliers, z którym jest od września, i z którym jest teraz bardzo szczęśliwa.

Khloe opowiedziała o swojej nowej miłości i nowym życiu w programie The Talk we wtorek:

To jest bardzo dobry moment w moim życiu. Czuję się naprawdę szczęśliwa i bezpieczna, i jestem w naprawdę pozytywnej, zdrowej relacji

Kardaszianka przeprowadziła się dla nowego chłopaka do Cleveland:

Kocham Cleveland. Wszyscy są tu tacy mili. Kocham zmieniające się pory roku. Kocham to, ze pada tu śnieg. Spędzałam tu Święta Bożego Narodzenia, wśród śniegu! Nie jestem do tego przyzwyczajona, urodziłam się i wychowałam w Kalifornii. Wszyscy tutaj mają mnie za wariatkę, kiedy spadł śnieg byłam przeszczęśliwa, „zobaczcie, śnieg! pada śnieg!”, a mój chłopak studził mój entuzjazm „spokojnie, za rok już się przyzwyczaisz”. Może, ale kocham śnieg. (…) Wszyscy są tu (w Celeveland) tacy mili i normalni. Ja lubię rutynę, lubię zwykłe, normalne życie. Kocham gotować, wiec codziennie gotuję obiad. Brakowało mi w życiu takiego poczucia normalności, rodzinności (tłum. Jastrząb Post)

No proszę! Czyli nawet jeśli nie macie teraz drugiej połówki to nie traćcie ducha, czasami trzeba poczekać dłużej na kogoś kto wart jest przeprowadzki, gotowania i wszystkich naszych emocji. Tego wam życzymy.

Zobacz: I to jest właśnie miłość! U Kardashianów ślub BEZ INTERCYZY!

Khloe Kardashian w lateksowej sukience na urodzinach Scotta Disicka w Las Vegas (fot. ONS)

Khloe Kardashian w lateksowej sukience na urodzinach Scotta Disicka w Las Vegas (fot. ONS)

Tristan Thomspon - partner Khloe Kardashian

Tristan Thomspon – partner Khloe Kardashian

Kardasziany

Kardasziany

Lubisz Khloe Kardashian?Komentarzy: 0


Dodaj komentarz
×