Szukaj
Szukaj
Dziś niedziela, 18.02.2018

21-letnia Kendall Jenner została „modową ikoną dekady”! Internauci wściekli

Kendall Jenner smutna


Kendall Jenner ikoną mody dekady FMA

Kris Jenner naprawdę rozwścieczyła internautów. Przedsiębiorcza momager obsesyjnie dba o kariery swoich pięciu córek. Za niektóre decyzje zawodowe przychodzi Kardashianom słono zapłacić, jak na przykład za udział Kendall w reklamie Pepsi, ale tym bardziej słynna matka dwoi się i troi, żeby mopować szkody i pokazywać światu tylko jasną stronę medalu.

Popularność Kardashianów spada z sezonu na sezon, dlatego też internauci coraz krytyczniej podchodzą do takich wyróżnień jak ostatnie. Jedną z laureatek na gali Fashion Media Awards, podczas której zostaną wręczone nagrody dla najbardziej wpływowych osób w świecie mody, będzie w tym roku Kendall Jenner, która odbierze nagrodę dla „modowej ikony dekady”.

W komentarzach w amerykańskich mediach piszą o jej „wiecznie tej samej, znudzonej minie”, o tym, że jest „tak oryginalna jak waniliowy rożek z Burger Kinga”, i że  nagrody Fashion Media Awards komepletnie straciły na wartości. Oczywiście żartują z tego, że nagrodę „dekady” dostaje osoba, która dziesięć lat temu miała 12 lat.

Nie było lepszych kandydatek do nagrody FMA?

Restauracja zemściła się na Kendall Jenner! Opublikowali kompromitujące zdjęcie z wizyty modelki

Kendall Jenner na co dzień

Kendall Jenner na co dzień

Kendall Jenner w Cannes

Kendall Jenner w Cannes

Kendall Jenner Vogue India 2017

Kendall Jenner Vogue India 2017

Kogo z rodziny Kardashian – Jenner lubisz najbardziej?Komentarzy: 0


Dodaj komentarz
×