Szukaj
Szukaj
Dziś piątek, 15.12.2017

Gwiazda The Pussycat Dolls pracowała jako prostytutka: „Zrezygnowałam z kontraktu płytowego wartego 13 milionów dolarów”

The Pussycat Dolls


Kaya Jones była prostytutką

Sprawa Harveya Weinsteina stała się pretekstem do mówienia o sprawach, o których Hollywood nie chce mówić. Doświadczył tego chociażby Ben Affleck, który wrzucił długiego tweeta o molestowaniu kobiet w pracy. Niemalże od razu zostało mu przypomniane jak ponad dekadę temu w programie telewizyjnym złapał za pierś młodziutką wówczas aktorkę Hilarie Burton. Co prawda Affleck od razu przeprosił, ale huragan wyznań nadal szaleje i w zasadzie nie ma dnia, żeby nie wypłynęła kolejna szokująca historia.

Piękna Magdalena Mielcarz była molestowana na planie filmowym! „Byłam oburzona! To był dla mnie wielki szok!”

Tym razem głos zabrała była członkini grupy The Pussycat Dolls – Kaya Jones. Kobieta zaskoczyła kilkoma wpisami, w których bez ogródek pisze o tym jak wygląda robienie kariery w Mieście Aniołów:

Nie byłam w zespole. Byłam w grupie prostytutek. Ach, no tak, oprócz tego śpiewałyśmy i byłyśmy sławne. Wszyscy ludzie, do których należałyśmy, zarabiali na nas duże pieniądze. Ludzie pytają, czy naprawdę było mi tak źle, jak to przedstawiam. Odpowiem: było tak źle, że porzuciłam swoje marzenia, koleżanki i zrezygnowałam z kontraktu płytowego wartego 13 milionów dolarów – napisała Kaya Jones, która przez kilka lat była członkinią PD i śpiewała z nimi ich największe hity.

Założycielka grupy – Robin Antin, już odniosła się do słów byłej koleżanki twierdząc, że „Kaya mści się za to, że nigdy oficjalnie nie została nazwana częścią The Pussycat Dolls” i to jest powodem jej „obrzydliwych i absurdalnych kłamstw”.

Oby!

Będzie ślub! Gwiazda przyłapana na wybieraniu pierścionka zaręczynowego!

Joanna Przetakiewicz i Nicole Scherzinger w identycznej sukni! Która wyglądała lepiej?

Kaya Jones z The Pussycat Dolls

Kaya Jones z The Pussycat Dolls

Kaya Jones z The Pussycat Dolls

Kaya Jones z The Pussycat Dolls

Czy jesteś za ślubami osób homoseksualnych?Komentarzy: 0


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

×