Szukaj
Szukaj
Dziś czwartek, 22.03.2018

W programie Kuby Wojewódzkiego było naprawdę gorąco! Katarzyna Warnke zdradziła bardzo intymne szczegóły ze swojego życia!

Katarzyna Warnke u Kuby Wojewódzkiego


Katarzyna Warnke gościem w programie Kuby Wojewódzkiego

Talk-show Kuby Wojewódzkiego od samego początku wzbudza wielkie emocje. Zaproszeni do programu goście każdorazowo wystawiani są na próbuję, a prowadzący podejmuje z nimi dialog oparty na dość kontrowersyjnych tematach. Rozmowy nie ograniczają się tylko do pogawędki o osiągnięciach celebrytów. Kuba Wojewódzki często dopytuje o bardzo intymne szczegóły z życia gwiazd, które zawitały u niego w studiu.

Ostatnim gościem na kanapie króla TVN była aktorka, Katarzyna Warnke. Artystka na samym początku opowiedziała o zawodowych perypetiach, o pracy na planie filmowym i o tym, że czasami lubi się upić, choć ma pewne zasady.

Przed premierą staram się nie pić. Puchniesz po tym i jesteś czerwony – wyznała aktorka w programie Kuby Wojewódzkiego.

Następnie rozmowa zeszła na temat seksu. To właśnie wtedy gwiazda dwuznacznie odpowiedziała na pytanie Kuby, które nawiązywało do intymnych relacji aktorki z kobietami.

Teraz jestem zamężna – oznajmiła.

Dodatkowo żona Piotra Staramowskiego wyznała, że doświadczyła kiedyś niemoralnej sytuacji na jednym z castingów. Katarzyna Warnke stanowczo odmówiła i w konsekwencji nie otrzymała roli, o którą się ubiegała.

Byłam na jakimś castingu wyszło super, ja się przebieram w garderobie, wchodzi producent i patrzy, mówi: nieźle nieźle nieźle, a ja na to: dziękuję dziękuję dziękuję…

 

Katarzyna Warnke wspomina początki związku z Piotrem Stramowskim: „Odrobina niesmaku i zagubienia”

Wojna między Joanną Racewicz i Katarzyną Warnke? Wszystko przez „Botoks”!

Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski stoją u progu poważnego kryzysu? Wszystko przez…

Czy Kuba Wojewódzki sprawdzi się w roli ojca?Komentarzy: 2


JaGość | 1 listopada 2017, 21:02

Ona jest beznadziejna i brzydka jak noc listopadowa


Mija | 1 listopada 2017, 21:00

No ta to się wybła ostatnio jako gwiazda. Celebrytka pełną parą. Niech lepiej bardzo pilnuje diety itp bo media patrzą i zaraz wytkną jej dodatkowe kilogramy. A wtedy szybciutko iqacai, dietetyk i działamy żeby je zrzucić. A tak w ogóle ona gdzieś grała wczęśniej?


Dodaj komentarz
×