Szukaj
Szukaj
Dziś wtorek, 20.03.2018

Zapracowana Kasia Tusk wreszcie ubrała swoją śliczną choinkę! Jej drzewko jest ogromne!

Kasia Tusk dom na święta


Kasia Tusk pokazała swoją wielką choinkę

Profil Kasi Tusk utwierdza nas w przekonaniu, że święta Bożego Narodzenia za pasem! Blogerka regularnie wkleja piękne zdjęcia, na których pokazuje wyjątkowe ozdoby świąteczne własnej produkcji. Wiemy zatem jak Kasia przystroiła swój dom. Nadszedł już czas, w którym gwiazdy chwalą się swoją choinką więc i Kasia Tusk postanowiła pokazać swoje wielkie drzewko.

Kasia zadbała również o stylowe prezenty i ich opakowania. Na blogu widzimy, że córka Donalda Tuska sama zamawia prezenty! Podarki będą zapakowane modnie, w minimalistyczny szary papier, ozdobiony jutowym sznurkiem, gałązkami choinek i cukierkami w kształcie lasek.

Kasia nawet pakując prezenty musi wyglądać modnie. Na jej profilu możemy podziwiać stylowe zimowe swetry oraz grube góralskie skarpety. Blogerka chętnie pozuje na zdjęciach ze swoim psem, który również szykuje się do świąt. Jednak najważniejsze, że Kasia już ubrała choinkę! Wielkie żywe drzewko własnoręcznie ozdobiła światełkami i naturalnymi ozdobami.

Czy zdjęcia Kasi wprawiają was w świąteczny nastrój?

Meghan Markle w dniu swojego ślubu z Harrym szykuje prawdziwą sensację! W niezwykły sposób wspomni pamięć księżnej Diany!

Gwiazdy zdradziły nam swoje świąteczne tradycje! Natalia Siwiec, Olivier Janiak i Paulina Krupińska odkryli swoje sekrety [WIDEO]

Kasia Tusk w końcu zgodziła się na okładkę gazety! Warto było czekać, bo to istna torpeda!

Cenisz styl ubierania Kasi Tusk?Komentarzy: 0


Dodaj komentarz
×