Szukaj
Szukaj
Dziś poniedziałek, 19.02.2018

Molestowanie i przemoc w domu Kanye Westa?! „Mogę sprawić, że ona zniknie”

Kanye West ile zarabia?


Przemoc w domu Kanye Westa

Życie Kanye Westa mimo, ze wypełnione luksusem, łatwe nie jest. Raper, którego kariera najbardziej w rozkwicie była kilka lat temu, od jakiegoś czasu ma duże problemy: kłótnie z Jayem-Z zaowocowały stratami finansowymi, podobnie jak inwestowanie w nieziemskie nieruchomości, które następnie raper chciał urządzać w swoim (na bogato) stylu. Odwołanie trasy koncertowej i proces z ubezpieczycielem też nie pomagają Kanye w zachowaniu spokoju. Dodatkowo jego zdrowie psychiczne narażone jest na szwank, ponieważ Kanye nie tylko przeszedł załamanie nerwowe rok temu, ale również nigdy z niego tak naprawdę nie wyszedł i cała rodzina bardzo się o niego martwi.

Jak się okazuje kolejne problemy spadają na głowę rapera! RadarOnline donosi dzisiaj o przemocy jaka miała miejsce w domu Kanye:

Macocha Kanye, Cheryl West oskarża jego ojca – Raymonda Westa o bicie jej ręką i czasami pasem, i bigamię. W dokumentach rozwodowych Cheryl napisała:

Chcę, żeby to małżeństwo sie zakończyło, bo Raymond stosuje przemoc fizyczną i psychiczną. Kiedyś pobił mnie za pomocą pasa. Kiedy indziej zaatakował mnie i próbował siłą zedrzeć mi obrączkę z palca. Kiedyś groził mojemu krewnemu „mogę sprawić, że ona zniknie”.

Radar przypomina, że Kanye też miał problemy z kontrolowaniem swoich emocji i pobił fotografa, kiedy ten rzucił rasistowski komentarz. Co ciekawe Cheryl wielokrotni składała papiery w sądzie, ale dopiero 9 miesięcy temu udało się sfinalizować rozwód.

Tak Kim Kardashian oszukuje fanów! Wydało się w co inwestuje miliony dolarów!

Taylor Swift znów atakuje! Gwiazda nie odpuszcza Kim Kardashian i Kanye Westowi! [WIDEO]

Wstydliwy sekret Kanye Westa wyszedł na jaw! Kim Kardashian opowiedziała o nim na wizji!

 

Czekacie na nową płytę Kanye Westa?Komentarzy: 1


Gośćasia | 12 listopada 2017, 16:18

Najprawdopodobniej podobne rzeczy dzieją się u niego w domu z Kim bo jak ktoś tak jest wychowywany to przekazuje to dalej.
Ojciec mojego faceta prowadził podwójne życie o którym już wszyscy wiedzieli i nic nie robili bo do domu wracał.Niestety teraz okazało się że były partner przez cały czas miał kogoś na boku a idę mnie oczekuję aprobaty poligamii bo jego matka się godziła


Dodaj komentarz
×