Szukaj
Szukaj
Dziś środa, 21.03.2018

Kacper Kuszewski zbije fortunę na nowej roli w hicie Polsatu! Oto ile na niej zarobi

Kacper Kuszewski ile zarabia


Ile Kacper Kuszewski zarobi w Twoja Twarz Brzmi Znajomo?

O tym, że Kacper Kuszewski jest świetny w tym co robi nie trzeba przekonywać żadnego fana programu Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Aktor, na co dzień znany fanom z kultowej roli w M jak Miłość zrobił w muzycznym show niebagatelne zamieszanie swoimi fenomenalnymi wcieleniami. Kobieta, mężczyzna, młody, stary – nic nie stanowiło dla niego wyzwania na tyle trudnego by nie zdołał mu podołać, nic więc dziwnego, że fani oszaleli na jego punkcie.

Ostatni sezon programu, w którym Kacper zostawił konkurencję daleko w tyle i – pobiwszy Annę Dereszowską czy Krzysztofa Antkowiaka – zwyciężył show otworzył aktorowi nową drogę kariery. Po raz kolejny ujrzymy go na ekranie podczas TTBZ, ale tym razem nie jako uczestnika. Kacper zastąpi w roli jurora Bartka Kasprzykowskiego, który postanowił pożegnać się z programem. Nieźle na tym wyjdzie, bo produkcji naprawdę zależało na jego udziale:

Polsat nie oszczędzał na wynagrodzeniu Kacpra. Na start zaproponowali mu stawkę wyższą niż ta, którą miał Bartek Kasprzykowski, którego zastąpi. Może liczyć na 10-12 tysięcy złotych za odcinek. Łatwo więc policzyć, że zarobi ponad 100 tysięcy za sezon – zdradziła Faktowi osoba z produkcji show

Przy takiej zachęcie trudno byłoby odrzucić ofertę stacji, nie wspominając już o tym, że Kuszewski na scenie czuje się jak ryba w wodzie. Żałujecie, że będzie od teraz zasiadał w fotelu jurora, zamiast zachwycać kolejnymi wcieleniami?

Ostatnia droga Witolda Pyrkosza. Gwiazdy pożegnały wielkiego aktora i przyjaciela: Małgorzata Kożuchowska, Teresa Lipowska, Joanna Koroniewska, Kacper Kuszewski

Gwiazdy Twoja Twarz Brzmi Znajomo 8: Kasia Moś, Anna Dereszowska, Ola Gintrowska, Kacper Kuszewski

Kacper Kuszewski o buncie gwiazd „M jak miłość” po zwolnieniu Dominiki Ostałowskiej. Krótko i na temat [WIDEO]

Czy jesteś fanem programu Twoja Twarz Brzmi Znajomo?Komentarzy: 1


Gość | 11 stycznia 2018, 05:21

Ciekawe czy Sitkowiak zaśpiewa.


Dodaj komentarz
×