Szukaj
Szukaj
Dziś sobota, 17.03.2018

Joanna Koroniewska broni męża: Ten koleś pobił mi Maćka!

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor


Joanna Koroniewska bardzo przejęła się tym, że jej mąż, Maciej Dowbor, nie tylko o mało nie został potrącony przez samochód, ale też został ofiarą agresji kierowcy auta. Aktorka myślała, że cała sytuacja pójdzie w zapomnienie, bo w końcu prezenter nie został potrącony, ale kiedy dowiedziała się, że jej mąż został uderzony, to postanowiła, że nie odpuści.

Ten człowiek był bardzo agresywny, Maciej ma na to świadków. Ten koleś pobił mi Maćka – powiedziała Joanna Koroniewska Faktowi. – Maciek chciał to olać, chcieliśmy uniknąć tego syfu, ale w takim razie pójdziemy pewnie z tym do sądu. Ja o wszystkim dowiedziałam się od sąsiadek, które dzwoniły przestraszone, bo widziały jakąś akcję na rowerze.

Joanna Koroniewska nie była świadkiem zdarzenia, ale Maciej Dowbor na pewno opowiedział jej to ze wszystkimi szczegółami. Podzielił się też tym z mediami, żeby przestrzec rowerzystów i zaapelować do kierowców samochodów, aby ci bardziej uważali na drogach.

Wyskoczył z samochodu i skopał mój naprawdę drogi sprzęt. Zniszczył mi rower, zerwał słuchawki. Gdy chciałem zrobić mu zdjęcie, by przedstawić je później policji, ponownie skopał mój rower i uderzył mnie w twarz – relacjonował Maciej Dowbor na łamach Faktu.

Jak myślicie, sprawa skończy się w sądzie?Komentarzy: 0


Dodaj komentarz
×