Szukaj
Szukaj
Dziś sobota, 17.03.2018

Jennifer Aniston na wieść o ślubie Brada i Angeliny zareagowała bardzo gwałtownie

Jennifer Aniston


Jennifer Aniston, w momencie, gdy usłyszała nowinę o ślubie swojego byłego partnera, Brada Pitta z Angeliną Jolie, opuściła lokal, w którym jadła lunch.

Jak donosi portal HollywoodLife.com aktorka była akurat w restauracji ze swoim narzeczonym Justinem Therouxem. W pewnym momencie w restauracji wybuchło poruszenie spowodowane wiadomością o ślubie sławnej pary. Wtedy też Jennifer wstała i opuściła lokal, a za nią wybiegł jej narzeczony.

Jennifer Aniston spotykała się z Pittem od 1998 roku, natomiast dwa lata później para wzięła ślub. Związek zakończył się w 2005 roku rozwodem. Gdy Brad i Angelina zaręczyli się, Jennifer próbowała robić dobrą minę do złej gry. Jak stwierdził wtedy informator jednego z zachodnich magazynów:

Paradoksalnie [Jennifer] chciałaby dziś podziękować Jolie za to, co się stało. Dzięki rozstaniu z Pittem trafiła po latach na wielką miłość swego życia. To Justin Theroux jest jej facetem idealnym. O nikim innym dziś nie myśli, nikomu nie zazdrości. Jest szczęśliwa i tego samego życzy Jolie i Pittowi – powiedział.

Po reakcji Aniston wygląda jednak na to, że gwiazda nadal nie pogodziła się ze stratą Brada (z0bacz: Jennifer Aniston wyszła za mąż: podał jeden z amerykańskich  magazynów).

 

Jennifer Aniston i Justin Theroux

Fotografia: ONS

Angelina Jolie, Brad Pitt

Fotografia: ONS

 Komentarzy: 0


Dodaj komentarz
×