Szukaj
Szukaj
Dziś niedziela, 18.03.2018

Jarosław Kret próbował zrobić ostatnie selfie z Beatą Tadlą. Zobaczcie co z tego wyszło…

Jarosław Kret zranił Beatę Tadlę


Jarosław Kret zrobił sobie ostatnie zdjęcie z Beatą Tadlą

Jarosław Kret przez to w jaki sposób zerwał ze swoją byłą już partnerką, Beatą Tadlą, sprawił, że wielu internautów patrzy na niego krytycznym okiem. Niewykluczone, że zawirowania w życiu prywatnym przełożyły się na brak wystarczającego wsparcia ze strony widzów w Tańcu z Gwiazdami, w którym Jarosław odpadł już w pierwszym odcinku.

Najwyraźniej Kret doskonale zdaje sobie sprawę z nieprzychylności ze strony publiczności. W ostatniej chwili swojej przygody z programem, tuż przed ogłoszeniem wyników, pogodynek zrobił selfie z ekipą Tańca z gwiazdami, w której na pierwszy planie widać Beatę Tadlę. Super Express sugeruje, że zdjęcie miało wyglądać tak, jakby pomiędzy parą wszystko było w porządku…

Widać, że bardzo chciał, aby na fotografii załapała się jeszcze Tadla. Udało się! Oprócz dziennikarki na zdjęciu widać też jej tanecznego partnera, który rzucił w kierunku obiektywu wymowne spojrzenie – czytamy na łamach wirtualnego wydania dziennika.

Internauci szybko przejrzali taktykę prezentera na wylot twierdząc, że „ma tupet”. Co o tym myślicie?

Lenka Klimentova bezlitosna dla Jarosława Kreta: „Po pierwszym treningu wiedziałam, że nie będzie to gwiazda, która…” [WIDEO]

„Nie rzuciłem Beaty, dalej jesteśmy w związku” – twierdzi Jarosław Kret. Co na to Beata Tadla?

„Nie rzuciłem Beaty, dalej jesteśmy w związku” – twierdzi Jarosław Kret. Co na to Beata Tadla?

Czy Jarosław Kret i Beata Tadla powinni do siebie wrócić?Komentarzy: 3


Gośćjolja | 14 marca 2018, 06:30

Buractwa Kreta aż bije po oczach..stary lowelas


Gość | 13 marca 2018, 15:24

tak samo postapil z mlynarska widocznie facet ma taki styl


Gość | 13 marca 2018, 10:18

Ludzie, przecież to jest ustawka!!! Wiadomo było, że ludzie Kreta nie lubią a Beatę gorzej traktują przez związek z nim. Wymyślili wiec rozstanie, ludzie żałują Beaty i jej notowania rosną. Pewnie wygra a potem się okaże, że jednak są razem bo przecież oficjalnie rozstania nie potwierdzili.


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

×