Szukaj
Szukaj
Dziś sobota, 21.04.2018

HIT! Lukas Meijer ma bardzo atrakcyjną nauczycielkę polskiego! Sama Margaret jest w wielkim szoku!

Lukas Meijer i Margaret


Jak Lukas Meijer mówi po polsku?

Takiego eurowizyjnego „meczu” jeszcze nie było. Gdy Margaret walczyła o reprezentowanie Szwecji, Szwed – Lukas Meijer startował w polskich preselekcjach. Jak zakończyły się ich przygody z eliminacjami wiemy wszyscy. Okazuje się, że obie gwiazdy zdążyły już nawiązać ze sobą bliski kontakt i udzieliły nawet wspólnego wywiadu!

W rozmowie z anglojęzycznym portalem o Eurowizji – Wiwibloggs – Margaret i Lukas nie tylko zaśpiewali swoje preselekcyjne piosenki,  ale też wzajemnie uczyli się swoich ojczystych języków. Małgosia bez problemu powtarzała szwedzkie zwroty z niemalże perfekcyjnym akcentem. Nieco gorzej poradził sobie Lukas, który na początku o mało nie połamał sobie języka powtarzając formułkę dotyczącą pogody. Na szczęście z każdą kolejną odpowiedzią szło mu coraz lepiej, a Margaret perfekcyjnie spisała się w roli nauczycielki.

Zatem Lukas Meijer po polsku potrafi już zamówić piwo, a nawet powiedzieć „kurde molek”. Cały zabawny film możecie zobaczyć poniżej. Prawda, że urocze?

Eurowizja 2018: Michał Szpak udzielił fachowych porad Gromee’emu! Kibicował jemu czy Marcie Gałuszewskiej? [WIDEO]

Eurowizja 2018: Polska z najmniej korzystnym numerem startowym! Znamy kolejność wszystkich występów

Eurowizja 2018: Gromee i Lukas Meijer zaliczyli pierwszy występ za granicą! Zobaczcie jak rozgrzali publiczność w Londynie [WIDEO]

Czy Gromee i Lukas Meijer wygrają Eurowizję 2018?Komentarzy: 1


Agnes | 8 kwietnia 2018, 14:45

Really?! Co za krety n pisał ten artykuł? Najprawdopodobniej taki, który nigdy nie miał styczności z językiem szwedzkim. Oglądałam ten wywiad już jakiś czas temu i lubię obu artystów. Niestety, ale po raz kolejny autor artykułu na tym portalu nie ma pojęcia o czym pisze. Sprostowanie – Lukas wypadł lepiej od Margaret podczas tej lekcji językowej. Mieszkam w Szwecji od ponad 10 lat I wiem o czym mówię. Tyle na ten temat. Pozdrawiam serdecznie ????


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

×