Szukaj
Szukaj
Dziś wtorek, 20.02.2018

Hillary Clinton i Kevin Spacey wiedzą, jak zbierać pieniądze. To wideo już jest hitem internetu

Hillary Clinton, Kevin Spacey


Hillary Clinton z pomocą aktora Kevina Spacey’a przygotowała nie lada niespodziankę dla byłego prezydenta USA z okazji jego 68. urodzin, a przede wszystkim wykorzystała tę okazję do promocji Fundacji Clintonów i jej działalności charytatywnej. Razem z aktorem nagrali wideo-żart, w którym Kevin Spacey ponownie wciela się w rolę prezydenta Franka Underwooda z popularnego serialu „House of Cards”.

Jeśli znacie serial to wiecie, że Underwood zazwyczaj nie gra czysto, ale jest piekielnie inteligentnym politykiem, który wie, z kim się należy przyjaźnić oraz za jakie sznurki (i kiedy) pociągnąć. Jak się dowiadujemy z wideo, lubi pożartować też ze swoich poprzedników. Dzwoni więc do byłej Pierwszej Damy, naśladując głos Billa Clintona i stara się dowiedzieć, co dostanie od niej na urodziny. A była Sekretarz Stanu odpowiada bardzo charakterystyczny dla niej sposób:

Mówiłam ci już, że to bardzo osobista decyzja, którą podejmę, gdy będę na nią gotowa. 

Co ciekawe, tak właśnie odpowiada Hillary Clinton na pytania dziennikarzy, czy będzie się ubiegała o fotel prezydenta w następnych wyborach.

Następnie para żartuje sobie z imion dla wnuczki lub wnuczka Clintonów (Spacey-Underwood proponuje oczywiście Franka lub Claire). Wideo kończy się zaś charakterystyczną dla serialu „House of Cards” wymianą sms-ów. Tym razem między prezydentami – serialowym Underwoodem i byłym – Clintonem.

Państwo Clintonowie muszą być wielkimi fanami serialu. My też jesteśmy i bardzo się nam podoba ten pomysł! Obejrzyjcie wideo.

 Komentarzy: 0


Dodaj komentarz
×