Szukaj
Szukaj
Dziś sobota, 24.03.2018

Co dalej z karierą Hanny Lis? Pojawiły się informacje, które mogą zaniepokoić gwiazdę

Hanna Lis szuka pracy


Hanna Lis szuka pracy

Minęły już dwa lata odkąd Hanna Lis odeszła z TVP i przestała się zajmować polityką. Wielokrotnie dziennikarka podkreślała, że jest to świadoma decyzja, ponieważ chciała zająć się czymś zupełnie nowym.

Długo w kuluarach spekulowano jakoby Lis miała otrzymać ciepłą posadę w TVN. Skończyło się niestety tylko na kilku odcinkach programu o gotowaniu w TVN Style – Bez planu. Ze względu na niskie słupki oglądalności show bardzo szybko zostało zdjęte z anteny, a żona Tomasza Lisa znów zaczęła szukać miejsca dla siebie.

Poprzeczka jest wysoko postawiona, wiadomo, że rządzą słupki oglądalności. Tutaj nie ma litości. Nie osiągniesz wyników, odpadasz – przyznaje magazynowi Party anonimowa osoba z TVN.

Dużym zaskoczeniem dla wielu był udział prezenterki w reality-show Azja Express. Przygoda w hicie stacji TVN miała otworzyć jej drzwi do kariery w telewizji Edwarda Miszczaka. Niestety tak się nie stało.

Nie inaczej było z projektem dla naTemat, gdzie Hanna Lis pracowała nad odświeżoną wersją sekcji lifestyle’owej portalu. Jak tłumaczył dyrektor zarządzający Grupą, dziennikarka postanowiła realizować zupełnie inne plany zawodowe, dlatego współpraca zakończyła się fiaskiem.

W pracach koncepcyjnych nad kształtem serwisu Bliss oraz przy przygotowaniach strategii redakcyjnej uczestniczyła Hanna Lis, która ostatecznie postanowiła realizować alternatywne plany zawodowe – powiedział jakiś czas temu Tomasz Machała portalowi wirtualnemedia.pl

Hanna Lis pracowała już we wszystkich dużych stacjach telewizyjnych w Polsce. Dlatego coraz trudniej dziennikarce znaleźć miejsce dla siebie. Znajomy z branży Lis twierdzi, że prezenterka nie potrafi się odnaleźć w realiach dzisiejszego świata i cały czas szuka czegoś, co sprawi, że będzie szczęśliwa.

To naprawdę fajna babka, inteligentna i atrakcyjna, ale jakby nie mogła się odnaleźć w dzisiejszych realiach i wciąż szukała tego, co ją pochłonie – czytamy na łamach Party.

Z pewnością problemy prywatne nie pomogą dziennikarce ustabilizować życia zawodowego. Przypomnijmy, że kilka lat temu zmarł ukochany ojciec prezenterki. Niedawno również dowiedziała się o chorobie mamy, której teraz poświęca bardzo dużo czasu. A ponadto, co jakiś czas w mediach pojawiają się informację o kryzysie w związku Lisów.

Miejmy nadzieję, że Hanna Lis znajdzie odpowiednie miejsce dla siebie, które zaspokoi jej ambicje.

Gwiazdy w zaskakującym projekcie „Łączymy pokolenia”: Małgorzata Socha, Hanna Lis, Joanna Krupa, Omena Mensah [DUŻO ZDJĘĆ]

Oburzona Hanna Lis bije na alarm! Jej niepełnosprawna mama padła ofiarą OSZUSTWA

Kinga Rusin na obiedzie z Tomaszem Lisem! Jakie relacje ma z byłym mężem?

Hanna Lis czy Kinga Rusin? Którą wolisz?Komentarzy: 2


Gość | 20 listopada 2017, 16:18

szkoda, bo ona duzo fajniejsza niz Kinia srinia, która wszystkimi pomiata i rechocze jak idiotka


Gość | 20 listopada 2017, 16:13

Lisy sa juz po rozwodzie.


Dodaj komentarz
×