Szukaj
Szukaj
Dziś wtorek, 20.03.2018

Te polskie gwiazdy 2017 rok powitają za granicą! Kto spędza Sylwestra na egzotycznych wakacjach?

Sylwester 2016 gwiazd za granicą


Zdjęcia polskich gwiazd z Sylwestra 2016 za granicą

Gwiazdy kochają zagraniczne wojaże. Kiedy tylko mają chwilę wolnego uciekają do ciepłych krajów. Okres między świętami a Nowym Rokiem to dla nich czas odpoczynku i relaksu. Dlatego zamiast Sylwestra w polskich górach wybrali egzotyczne wakacje w odległych zakątkach świata.

Zobacz: Zdjęcie goni zdjęcie, co jedno to lepsze! Tak Marina i Wojciech Szczęsny bawią się w Singapurze! Jest jakby luksusowo 🙂

Kuba Wojewódzki i Renata Kaczoruk już przed Bożym Narodzeniem polecieli do Brazylii. Marina i Wojtek Szczęsny postawili na egzotyczny Singapur, ale dopiero po rodzinnie spędzonych świętach. Podobnie zrobili Anna Lewandowska i Robert Lewandowski, którzy wczoraj wybrali się do Dubaju. Łukasz Jemioł poleciał do Hong Kongu. Ola Ciupa już od Wigilii jest na słonecznej Kubie, a Anna Mucha w Tajlandii. Kolejny piłkarz – Jakub Rzeźniczak – z żoną Edytą Zając wybrali się aż do Miami.

Musicie przyznać, że lista gwiazd i zakątki, które wybrali w tym roku są imponujące. Nikt nie zdecydował się na żadne europejskie miasto. Wszyscy postawili na odległe i bardzo luksusowe hotele. W naszej galerii możecie zobaczyć ich zdjęcia z wakacji. Zwiastują one szampańską zabawę sylwestrową.

Kto powita 2017 rok za granicą? Zajrzyjcie do galerii.

Zobacz: Koniec rodzinnego świętowania! Anna i Robert Lewandowscy wylecieli za granicę

Jakub Rzeźniczak i Edyta Zając spędzą Sylwestra w Miami - Instagram

Jakub Rzeźniczak i Edyta Zając spędzą Sylwestra w Miami – Instagram

Kuba Wojewódzki spędzi Sylwestra w Brazylii - Instagram

Kuba Wojewódzki spędzi Sylwestra w Brazylii – Instagram

Jak spędzasz sylwestra?Komentarzy: 1


Gość | 29 grudnia 2016, 01:27

No i dobrze bo u nas ciągle kłótnie w naszym Państwie .


Dodaj komentarz
×