Szukaj
Szukaj
Dziś piątek, 23.03.2018

Grzegorz Krychowiak i Celia Jaunat na randce? Geneza tego zdjęcia jest zupełnie inna!

Grzegorz Krychowiak


Grzegorz Krychowiak i Celia Jaunat świętują przejście piłkarza Paris Saint-Germain

Grzegorz Krychowiak ma teraz swoje 5 minut. Piłkarz może poszczycić się ogromnymi sukcesami. Najpierw brawurowa gra podczas EURO 2016, a teraz transfer do francuskiego klubu. Sportowiec odszedł z Sevilli i został zawodnikiem francuskiego Paris Saint-Germain aż do 2021 roku.

Zawsze podejmuję decyzje, patrząc tylko na aspekty czysto piłkarskie. Reszta jest drugorzędną sprawą. Choć nie ukrywam, że jest to piękne miasto, które Celii i mi bardzo odpowiada. Zapewniam jednak, że nawet takie miejsce jak Paryż nie zmieni mojego podejścia do futbolu – wszystko podporządkowuję piłce nożnej i to jest dla mnie najważniejsze – zdradził w rozmowie z Przeglądem Sportowym

Co ciekawe, na Instagramie Grzegorza pojawiło się zdjęcie z Celią Jaunat. Wszyscy myśleli, że zakochani wybrali się na randkę. Okazuje się, że geneza tej fotografii jest zupełnie inna. Para przebywała wczoraj w paryskim pałacu Royal Monceau, gdzie świętowali przejście Krychowiaka do francuskiego klubu!

Na salonach w luksusowym pałacu czas spędzały największe nazwiska świata, między innymi Coco Chanel, czy też Walt Disney.

Zobacz: Grzegorz Krychowiak zagra w Paris Saint-Germain, ale nie za 45 milionów euro. Francuzi wytargowali o wiele niższą kwotę

Randka Grzegorza Krychowiaka i Celii Jaunat

Grzegorz Krychowiak i Celia Jaunat świętują przejście piłkarza do Paris Saint Germain

Grzegorz Krychowiak kontuzja w La Baule

Grzegorz Krychowiak i Celia Jaunat

Podoba ci się styl ubierania Celii Jaunat, dziewczyny Grzegorza Krychowiaka?Komentarzy: 0


Dodaj komentarz
×