Szukaj
Szukaj
Dziś niedziela, 18.03.2018

Gosia Baczyńska ujawniła kulisy współpracy z Kate! Jak wyglądały przymiarki, ile kreacji stworzyła i dlaczego uważa, że księżna wybrała… nieodpowiednią?

Gosia Baczyńska o współpracy z księżną Kate


Jak księżna Kate trafiła na Gosię Baczyńską?

Gosia Baczyńska może mówić o wielkim sukcesie i ogromnym szczęściu. Jej kreację na urodziny królowej Elżbiety II w Łazienkach Królewskich założyła księżna Kate. Biała suknia z czarnymi akcentami wzbudziła zachwyt wśród zagranicznych krytyków mody (People, Vogue, Elle, InStyle), a dla polskiej projektantki jest szansą na kolejne międzynarodowe sukcesy.

Księżna Kate w Łazienkach zachwyciła w sukni polskiej marki!

Jak Gosia trafiła na Kate? Albo raczej jak Kate trafiła na Gosię? Fakt skontaktował się z designerką, która opowiedziała o szczegółach współpracy:

Około cztery tygodnie temu prywatna sekretarka księżnej i księcia Cambrigde poprosiła mnie o przesłanie zdjęć projektów. Suknia, w której wystąpiła księżna Kate, była przygotowana specjalnie na tę okazję. Powstała z kompilacji dwóch projektów, z myślą o księżnej. Nie brałam żadnej miary. Ona i tak ma idealną figurę modelki, byłam więc w stanie trafnie ocenić jej sylwetkę.

Z kolei w rozmowie z serwisem Plotek Baczyńska ujawniła jeszcze więcej szczegółów na temat tego wyjątkowego mariażu. Okazuje się, że Kate dostała aż trzy kreacje, z których dwie zatrzymała dla siebie. Co ciekawe, sama projektantka uznała ostateczny wybór księżnej Cambridge za… „nieodpowiedni”:

Napisała do mnie prywatna sekretarka księcia i księżnej z prośbą o lookbook. Tak to się zaczęło. Wybrali coś, co ja jednak oceniłam jako nieodpowiedni wybór. Zaproponowałam inne rzeczy, których nie było w lookbookach, a które miałam w pracowni. Zrobiłam zdjęcia i wysłałam. Pojechały 3 suknie, 1 wróciła, 2 zostały u księżnej.

Gratulujemy.

Gosia Baczyńska chudnie w oczach! Na spotkaniu z Kate i Williamem zachwyciła sylwetką

Księżna Kate w kreacji polskiej marki w Łazienkach

Księżna Kate w kreacji polskiej marki w Łazienkach

Gosia Baczyńska na spotkaniu z Kate i Williamem

Gosia Baczyńska na spotkaniu z Kate i Williamem

Podoba ci się styl ubierania księżnej Kate?Komentarzy: 2


DrabaGość | 19 lipca 2017, 06:23

Wstretni zazdrosnicy i z kompleksami psychicznymi zawsze piszą źle o innych ludziach.


Gość | 18 lipca 2017, 16:26

Zydowki zawsze staro wygladaja.


Dodaj komentarz
×