Szukaj
Szukaj
Dziś poniedziałek, 19.03.2018

Ewa Farna ma przed sobą pracowite wakacje? Za taką fortunę każdy miałby zapał do pracy…

Ewa Farna Idol


Ile Ewa Farna zarabia na koncertach?

Ewa Farna ma za sobą naprawdę pracowity rok, ale wszystko wskazuje na to, że nie odpocznie zbyt szybko. Artystka, która w tym roku świętuje swoje 10 lat na scenie ma naprawdę napięty grafik na nadchodzące letnie miesiące. Zagra łącznie ponad 40 koncertów w Polsce i w Czechach, a jej wynagrodzenie za ten trud sięgnie ponad 1,7 miliona. 

Ewa Farna porównuje polskiego i czeskiego „Idola”. Nie przebiera w słowach… dostało się produkcji, a także zwycięzcy [Wideo]

Jak donosi Super Express, Farna jest prawdziwym fenomenem na współczesnym rynku muzycznym:

To fenomen. Tym bardziej że inne gwiazdy w tym roku zarobią znacznie mniej. Można powiedzieć, że muzyka disco polo „wygryzła” popowych muzyków, którzy niestety grają znacznie mniej koncertów niż w poprzednich latach. Ale Ewy to nie dotknęło – zdradza informator SE.

Ewa wciąż jest jedną z najbardziej popularnych wokalistek swojego pokolenia. Jej przeboje sięgają pierwszych miejsc na wszystkich listach, muzyka jest energiczna, a z tekstami potrafią zidentyfikować się i starsi i młodsi słuchacze. Mamy nadzieję, że jej gwiazda nie zgaśnie szybko i będzie koncertowała jeszcze przez wiele lat!

Ewa Farna szczerze o swoim dziecku: „Chciałabym go chronić od niektórych rzeczy” [WIDEO]

Ewa Farna - Polsat SuperHit Festiwal w Sopocie 2017

Ewa Farna – Polsat SuperHit Festiwal w Sopocie 2017

Ewa Farna - Idol 5, piosenki o miłości

Ewa Farna – Idol 5, piosenki o miłości

 

Ewa Farna czy Ewelina Lisowska? Którą wolisz?Komentarzy: 2


Gość | 14 czerwca 2017, 15:32

Gratuluje Ewka, widzimy się wkrótce 🙂


Gość | 14 czerwca 2017, 11:17

A ludzie wyksztalceni ktorzy ratuja zycie ludzkie, ucza dzieci w szkolach, itd maja glodowe pensje. A jakas piosenkarka ktora spiewa radiowe gnioty oplywa w luksusach.


Dodaj komentarz
×