Szukaj
Szukaj
Dziś sobota, 21.04.2018

Szok! Ewa Chodakowska ogłosiła, że znika z mediów społecznościowych. Znamy powody tej drastycznej decyzji

Ewa Chodakowska


Ewa Chodakowska wyjeżdża z mężem do Kenii

Ewa Chodakowska to bez wątpienia najsłynniejsza trenerka fitness w Polsce. Grono jej fanów stale się powiększa. Obecnie jej profil na Facebooku lubi prawie dwa miliony osób!

Nic więc dziwnego, że zainteresowanie życiem trenerki wciąż rośnie. Ewa bardzo stara się motywować swoich zwolenników do zdrowego stylu życia. Nie ma co ukrywać, wychodzi jej to doskonale. Chodakowska nigdy nie zapomina o swoich fanach. Publikuje różne zdjęcia w mediach społecznościowych. Pod jednym z nich rozpętała się prawdziwa burza.

Zobacz: Ewa Chodakowska znów wdała się w dyskusję z fankami. O co poszło tym razem?

Ewa znów prowokuje. Okazuje się, że tym razem postanowiła….zniknąć z Facebooka. Spokojnie, tylko na dziesięć dni. Chodakowska wraz z mężem wyjechali do Kenii na wakacje. Taką wyprawę zorganizował jej mąż Lefteris Kavoukis.

Pierwszy raz od prawie pięciu lat prowadzenia tej strony muszę sie z Wami rozstać. Przez ostatnie – prawie – piec lat, nie rozstałam sie z Wami nawet na jeden dzień .. bez względy na sytuacje .. weekendy, święta, okazje, wyjazdy etc … Pokazuje Wam jak trenuje, jem, odpoczywam…jak spędzam czas z mężem wszystko w imię motywacji, która jak widać MEGA SIE SPRAWDZA Tym razem zupełnie poza standardowym wakacyjnym sezonem zabieramy sie na wyprawę .. trochę inną niż wszystkie dotychczasowe bo znalezienie internetu / zasięgu tam gdzie sie udajemy można śmiało przyrównać do poszukiwania życia na Marsie. Od początku naszej znajomości wiedział, ze marzy mi się safari. Nasza wyprawa to kontynuacja mojego prezentu urodzinowego… nie chciałam się szczególnie afiszować, ale Lelka muszę oficjalnie pochwalić. Zorganizował wszystko na najwyższym poziomie rozpoczynając od samego lotu po każdy najmniejszy szczegół wyprawy. Ekscytacja wylewa mi się uszami !! (pisownia oryginalna) – napisała Ewa

Ech… Trzeba przyznać, że taki mąż to skarb! Ewa, zazdrościmy…

Zobacz: Ewa Chodakowska nie taka idealna. Ma problem, z którym boryka się wiele kobiet

Ewa Chodakowska z mężem w Kenii

Ewa Chodakowska z mężem w Kenii

Ewa Chodakowska z mężem

Ewa Chodakowska z mężem

 

Anna Lewandowska vs Ewa Chodakowska. Która lepsza?Komentarzy: 0


Dodaj komentarz
×