Szukaj
Szukaj
Dziś niedziela, 18.03.2018

Ewa Chodakowska obnażona! Fani przecierają oczy z niedowierzania!

Ewa Chodakowska szokuje fanów


Ewa Chodakowska je kiełbaski

Ewa Chodakowska jest jedną z najpopularniejszych polskich trenerek, która ma duże grono fanów. Sportsmenka wielokrotnie w wywiadach podkreślała, że olbrzymi sukces zawdzięcza determinacji i bardzo ciężkiej pracy. Od lat motywuje innych i zmienia myślenie Polaków o zdrowym stylu życia.

Niemal codziennie Ewa publikuje w mediach społecznościowych posty z treningami i dietetycznymi poradami. Ku zaskoczeniu wielu, w okresie między Bożym Narodzeniem a Nowym Rokiem, Chodakowska zrezygnowała z „pilnowania się”, a co więcej, pochwaliła się tym faktem ze swoimi obserwatorami na Instagramie.

Obecnie trenerka przebywa z mężem w górach. To właśnie stamtąd Ewa udostępniła na InstaStory nagranie, na którym mogliśmy zobaczyć,  jak zajada się kalorycznymi kiełbaskami z ogniska.

Dobra, wydało się. Jem kiełbaski z ogniska. Dieta na 2018. Yes, You also have to try. I don’t care – powiedziała Chodakowska.

I super. Skoro Ewa w świątecznym okresie może, to my też 🙂

Ewa Chodakowska nie wytrzymała i po latach odpowiedziała Marioli Bojarskiej-Ferenc! Ciężko będzie to obronić

Ewa Chodakowska jest w ciąży?! Trenerka pochwaliła się zdjęciem, które wzbudza podejrzenia. Spójrzcie na ten zaokrąglony brzuszek!

Coraz mocniejsze nazwiska w powracającym „Tańcu z gwiazdami”! Akurat jej chyba nikt nie spodziewałby się w programie

Czy Ewa Chodakowska ma dobry styl ubierania?



Komentarzy: 6


Gość | 1 stycznia 2018, 01:26

Po tej wiadomosci wiąże pętlę na szyji ciao


Gość | 31 grudnia 2017, 20:49

Napisalam co myślę na profilu Chodakowskiej. Komentarz się jej nie spodobał i mnie zablokowała. Nie mam możliwości dodawania komentarzy. Jej profil to ściema. Chciałbym żeby napisano o tym artykuł. Tam nie ma miejsca na prawdę!!!


Gość | 31 grudnia 2017, 18:20

Dlaczego w przeglądarce pokazują mi się wiadomosci z waszej stronki? Ch^j mnie obchodzi chodakowska, siostry ameby, dody i reszta tych przeszczepów. Wypie^dalac


Gość | 31 grudnia 2017, 17:26

Koełbaska z ogniska to nie fasfood .Prawdziwa kiełbasa to Białko i zdrowy tłuszcz . Tylko trzeba kupić u ” chłopa ” bo w sklepach takich nie ma 🙁


Gość | 31 grudnia 2017, 15:06

A ja myślę że gryzie cię jej figura bo jak taka brzydka może być taka wspaniałą? Brzydko pięknie ale zamiast komentować kogoś pomyślmy o sobie ile my przykładamy do naszego zdrowia ręki ile poświęcamy aby wyglądać tak brzydko jak ona ? Dobre jest to że na samo patrzenie ludzia odbiera apetyt ????


Prawda | 31 grudnia 2017, 11:06

Ale to paskudne babsko ! Jej morda straszy i odbiera apetyt !


Dodaj komentarz
×