Szukaj
Szukaj
Dziś czwartek, 22.03.2018

Ciężarna Eva Longoria na świątecznym spacerze z ukochanym! Wyglądają na szczęśliwych?

Ciężarna Eva Longoria na spacerze z mężem


Ciężarna Eva Longoria na spacerze z ukochanym

Jakiś czas temu media obiegła informacja, że 42-letnia Eva Longoria i jej mąż, Jose Baston spodziewają się pierwszego dziecka! Mimo że gwiazda stroni od publicznego pojawiania się, to w tabloidach nie brakuje zdjęć ciężarnej aktorki, którą z wielkim zaangażowaniem śledzą paparazzi.

Niedawno do sieci trafiły fotografie, na których Eva i Jose zostali przyłapani na świątecznych zakupach. Dzięki temu, po raz kolejny możemy podziwiać coraz większy brzuszek ciężarnej gwiazdy Gotowych na wszystko. Ponadto bożonarodzeniowy klimat przyczynił się do miłosnych uniesień między małżonkami. Eva i Jose nie uciekali od nadmiernego okazywania sobie uczyć na ulicy. Chętnie się przytulali i trzymali za ręce.

Przypomnijmy, ze Eva Longoria w wieku 42-lat spodziewa się pierwszego dziecka. Z informacji jakie zostały przekazane mediom będzie to chłopiec. Natomiast jej obecny mąż, Jose Baston jest już ojcem czwórki pociech.

Trzeba przyznać, że brzemienny stan jak najbardziej służy hollywoodzkiej aktorce, ponieważ z każdym kolejnym dniem jest coraz piękniejsza!

Rok niemal dobiega końca, a baby boom znów atakuje! 42-letnia seksbomba jest w ciąży!

Ciężarna 42 letnia Eva Longoria zdradziła płeć swojego dziecka! Wiemy również w którym jest miesiącu ciąży!

Ciężarna Eva Longoria pochwaliła się wspaniałą świąteczną fotką ze swojej willi! Jej brzuszek jest już wręcz ogromny

Czy podoba Ci się Eva Longoria?Komentarzy: 0


Dodaj komentarz
×