NewsyHistoryczny moment! POLSKA W ĆWIERĆFINALE EURO 2016! To był najbardziej emocjonujący mecz naszej reprezentacji

Historyczny moment! POLSKA W ĆWIERĆFINALE EURO 2016! To był najbardziej emocjonujący mecz naszej reprezentacji

Polska w 1/4 EURO 2016
Milena Majek
25.06.2016 17:45, aktualizacja: 25.06.2016 18:35

To nie sen! Polska gra w 1/8 finału EURO 2016. Póki co, po 90 minutach mamy wynik 1:1. Żadnej z drużyn nie udało się wygrać w podstawowym czasie meczu. Potrzebna więc jest dogrywka. Trzeba więc się uzbroić w cierpliwość i zaczekać jeszcze pół godziny.

Mecz zaczął się po naszej myśli. Od początku dawaliśmy z siebie wszystko. Udało nam się strzelić gola. Kuba Błaszczykowski wprawił nas w stan euforii. Potem niestety było już tylko gorzej. Nasza reprezentacja cofnęła się i wciąż graliśmy w obronie. To musiało się tak skończyć. Szwajcaria zdobyła bramkę i żaden z zespołów nie umiał rozstrzygnąć meczu na swoją korzyść.

O wyniku nie zdecydowała też dogrywka. Dopiero rzuty karne okazały się dla naszej reprezentacji szczęśliwe. Polacy wbili 5 goli, a Szwajcarzy zaledwie 4. Łukasz Fabiański mistrzowsko obronił strzał Granita Xhaki.

To historyczny moment dla polskiej piłki nożnej! Brawo!