Szukaj
Szukaj
Dziś czwartek, 19.04.2018

Edyta Górniak pochwaliła się zdjęciami ze wspólnej Wielkanocy z Joanną Krupą. Przy okazji pokazała dom modelki w Hollywood

Edyta Górniak Joanna Krupa Wielkanoc zdjęcia


Wielkanoc Edyty Górniak i Joanny Krupy w Hollywood

Edyta Górniak na dobre zadomowiła się w Hollywood. Gwiazda ponad rok temu zamieszkała w słonecznej Kalifornii, gdzie zdążyła już zachwycić swoim talentem producentów przebojów Whitney Houston i Mariah Carey. W nawiązaniu kilku cennych kontaktów pomogła jej Joanna Krupa, która Los Angeles zna od podszewki. Obie gwiazdy tak bardzo zaprzyjaźniły się, że postanowiły razem spędzić Wielkanoc.

Edyta na Instagramie pokazała zdjęcia ze świąt. Najpierw zgodnie z tradycją wybrała się do kościoła katolickiego, a później uczestniczyła w wielkanocnym śniadaniu przygotowanym przez mamę Joanny. Z relacji tabloidów wiemy, że na stole pojawiły się tylko wegetariańskie dania, takie jak jajka pod pierzynką czy klopsy z sosem grzybowym.

Górniak podzieliła się z fanami fotką Krupy całującej psa, co skomentowała tak:

Miłość jest wszędzie. Każdy czeka na pocałunek od Joanny Krupy. #friendstime – napisała Edyta

Przy okazji możemy zobaczyć, jak gospodyni Top Model mieszka w Hollywood. Ładnie?

Zobacz: Edyta Górniak przyłapana na spotkaniu z jurorem amerykańskiego „Idola”! Są zdjęcia!

Zobacz: Amerykańskie życie Edyty Górniak i Joanny Krupy! Najpierw wspólny lunch, a potem wylegiwanie się w luksusach! Są zdjęcia

Zdjęcia ze świąt Edyty Górniak i Joanny Krupy

Zdjęcia ze świąt Edyty Górniak i Joanny Krupy

Wielkanoc u Edyty Górniak w Hollywood

Wielkanoc u Edyty Górniak w Hollywood

Edyta Górniak na kolacji z Joanną Krupą w Los Angeles

Edyta Górniak spędziła Wielkanoc z Joanną Krupą

Czy lubisz Święta Wielkanocne?Komentarzy: 9


Gość | 19 kwietnia 2017, 08:17

WIDAC Z WYRAZU TWARZY ,ZE EDZIA MA W D…PIE JOANNE , CHODZI JEJ TYLKO O ZAPOZNANIE SIE ZE SRODOWISKIEM SHOWBIZNESU ,MINA TOTALNIE SPANIKOWANA ,EDZIA PRZESTAJE WIERZYC ,ZE COKOLWIEK WYJDZIE JEJ W LA. JAK WROCI DO POLSKI TO BEDZIE ZMYSLALA SOBIE HISTORYJKI ,PODOBNIE JAK Z RZEKOMA CHOROBA W NOWYM JORKU.EDZIA JUZ MA PLAN.


Gość | 18 kwietnia 2017, 12:44

Gorniak nalana twarz wyglada jak wielka bulwa


Gość | 18 kwietnia 2017, 12:43

Gorniak bezinteresownie nie przyjazni sie z nikim a Joanna daje sie nabierac, bo przezciez to durna cpunka
W Polsce jakos Gorniak nie znala Joanny a teraz udaje wielka przyjazn .Flaszem az przez monitor zawiewa.


wstyd | 18 kwietnia 2017, 09:58

Górniak to pazerna lisica. Zabawne jak puszyła się, kiedy myślała, że zrobi karierę i zarobi fortunę dzięki Fosterowi. Gość szybko się na niej poznał i pogonił, gdzie pieprz rośnie. Teraz Edzia udaje jakby nic się nie stało, tyle tylko, że z rozpaczy zrobiła się gruba jak worek kartofli. Kiedy ta durna kobieta zrozumie, że powinna wrócić do Polski, bo tylko tutaj ma jakąś pozycję. W USA łazi pod oknami sławnych ludzi, jej durny synek robi sobie foty na tle drogich samochodów. Buractwo!


Gość | 18 kwietnia 2017, 08:01

Edzia wyglada strasznie po tych wszystkich operacjach i wypelniaczach


Gość | 18 kwietnia 2017, 05:18

W USA Wielkanoc jest wczesniej,albo tylko Wielkanoc dla celebrytów.Bo te zdjęcia już wcześniej krążyły.


Prawda | 18 kwietnia 2017, 03:44

Czekam, jak Edzia coś namiesza i będzie obrzucanie błotem ! Bo Edzia to bardzo toksyczna kobieta jest ! A do tego straszna materialistka nic nie zrobi bezinteresownie !


Gh | 18 kwietnia 2017, 01:39

Życzę Joasi prawdziwej przyjaźni, ale coś mi się wydaje, ze Edzia jest strasznie interesowna. W Pl jakoś z nikim się nie przyjaźniła, o innych wypowiadała się raczej z pogarda, a tu proszę…. cudowna przemiana. Edzia to cwany lisek. Kręci się przy Asce, bo jest bogata i ma znajomosci. Randy Jackson itd. Na biednego nawet by nie spojrzała. Niestety Edyto, nie czarujmy się … kariery tam nie zrobisz, z randym kawki pic u siebie w domu nie będziesz, bo w końcu twoja paskuda natura i odh. Psychiczny wyjdzie na jaw. Asia nie siedzi za bardzo w polskim show-biznesie, to i nie wie, jaka. Masz opinie.


Gość | 18 kwietnia 2017, 00:00

Bujda na calej linii.


Dodaj komentarz
×