Szukaj
Szukaj
Dziś środa, 21.03.2018

Jest afera! Andrzej Duda nagrodził orderem polskiego wokalistę, a ten go poniżył! „Udowodnił, że jest odważny”

Andrzej Duda obrażony wpadka


Polski wokalista poniżył Andrzeja Dudę odbierając order

Powszechnie wiadomo, że odebranie orderu z rąk głowy państwa wymaga odpowiedniego stroju. Wystarczy tylko przejrzeć archiwalne zdjęcia gwiazd, które zostały uhonorowane prestiżowym wyróżnieniem – eleganckie, w małych czarnych albo w dobrze skrojonych garniturach. Nieco inny styl przyjął – znany z przeboju Siała Baba Mak80-letni Edward Hulewicz, który na spotkanie z Andrzejem Dudą założył sportowe buty.

Edward Hulewicz został odznaczony Krzyżem Kawalerskim Orderu Odrodzenia Polski za wybitne zasługi dla rozwoju polskiej kultury oraz za swoje osiągnięcia w pracy twórczej i artystycznej.

Część internautów zasugerowała, że artysta „po odbiór wyróżnienia przyszedł prosto z siłowni”. Choć niektórzy nie mogą pojąć dlaczego tak a nie inaczej wystylizował się Edward, inni twierdzą, że w ten sposób Hulewicz wyraził swoją pogardę dla partii rządzącej. W komentarzach możemy przeczytać na przykład takie opinie (zachowujemy pisownię oryginalną):

  • Wyglądał pan oszałamiająco (nooo do czegoś się jednak przyczepię kolejny raz 🙂 ..do butów 🙂 )

  • Byly inne buty, na pewno byly, ale doszukujcie sie w tych butach czegos glebszego !!!

  • Alez te buty to byl protest Pana Edwarda, protest przeciw przecietnosci ,braku odwagi i braku orginalnosci !!! BRAWO Panie Edwardzie !!! Trzeba bylo zalozyc klapki !!!

  •  Pan Edward udowodnil , ze jest odwazny i nie boi sie pokazywac swoich przekonan . Panie Edwardzie, malo jest tak odwaznych Polakow dzisiaj. Proponuje : EDWARD HULEWICZ NA PREZYDENTA !!!

Sam Hulewicz nie zabrał głosu w sprawie. Co sądzicie o jego butach?

Zobaczcie w galerii stylizacje w jakich odznaczenia Gloria Artis odbierały Edyta Górniak, Justyna Steczkowska, Edyta Bartosiewicz i Agnieszka Chylińska.

Kinga Rusin opowiedziała o ślubie z Markiem Kujawą. Jednym zdaniem zmiażdżyła Tomasza Lisa

Dziś Walentynki! Z tej okazji przypominamy romantyczne historie 10 najpiękniejszych par w polskim show-biznesie [GALERIA]

Książę Karol najadł się strachu! Obca kobieta zaatakowała go w najmniej oczekiwanym momencie!

Którą parę prezydencką oceniasz najlepiej?Komentarzy: 1


Jaś | 20 lutego 2018, 20:30

Hulewicz był zawsze eleganckim facetem.Jeśli w wieku 80 lat założył te buty to może po prostu dla wygody.


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

×